Ballina Etiketimet Spahiu

Etiketim: Spahiu

Kreu i KMSH-së uron besimtarët myslimanë për Fitër Bajramin

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu, uroi sot besimtarët myslimanë dhe shqiptarë kudo që ndodhen për festën e Fitër...

Spahiu: Kërkojmë votën e çdo shqiptari për të transformuar gjithë Shqipërinë

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Klodiana Spahiu, kandidate e PS-së në qarkun Durrës përshëndeti koordinatorët e PS-së, që siç tha ajo “me urtësi dhe dashuri,...

Spitalla, model i zhvillimit urban/ Spahiu: Votoni PS për vijimin e...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Zona e Spitallës do të shndërrohet falë ndërhyrjes së qeverisë së kryeministrit Edi Rama, në kuadër të programit të rindërtimit, në...

14 mijë vaksinime deri tani në Durrës/ Deputetja Spahiu: Javën e...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste Klodiana Spahiu inspektoi sot procesin e vaksinimit që po zhvillohet në qytetin e Durrësit. Duke folur më pas...

Ekonomi e Spahiu takim me banorët në Spitallë: Plan konkret për...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Mandati i tretë qeverisës do të ketë fokus të veçantë mbi zhvillimin e zonave me potencial të madh turistiko-ekonomik, veçanërisht në...

Vaksinimi masiv antikovid/ Spahiu: Arma e vetme dhe më e fortë...

TIRANË, 30 mars /ATSH – I. Vata/ Deputetja e Partisë Socialiste, Klodiana Spahiu deklaroi sot se në dy ditët e para të vaksinimit masiv...

Spahiu: Transformojmë Durrësin me votën e durrsakëve për PS-në

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Kandidatja e PS-së në qarkun e Durrësit, Klodiana Spahiu tha se, "një sërë projektesh që paraqitëm sot për Durrësin, kërkojnë...

Akti Normativ/ Spahiu: Do të kemi më shumë vaksina antikovid në...

TIRANË, 23 mars /ATSH – I. Vata/ Deputetja e PS-së Klodiana Spahiu tha sot se fushata e vaksinimit është duhet të jetë motiv i...

Masat e reja antiCOVID të domosdoshme/ Spahiu: Mobilizim nga të gjithë...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH – I. Vata/- Zëvendëskryetare e grupit PS-së në Komisionin e Shëndetësisë, Klodiana Spahiu tha se gjithë shoqëria duhet të sakrifikojë...

Spahiu apel qytetarëve: Qëndroni në shtëpi, të menaxhojmë mirë situatën

TIRANË, 23 mars/ATSH-Maela Marini/ Deputetja e Partisë Socialiste, Klodiana Spahiu u bëri thirrje sot qytetarëve të zbatojnë rregullat e vendosura dhe të qëndrojnë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA