Ballina Etiketimet Sondazh

Etiketim: sondazh

Sondazhi/ PS merr 57.2 % të votave në Tiranë, PD 27.1...

TIRANË, 19 mars /ATSH/ Albanian Post dhe Instituti Gani Bobi kanë zhvilluar një sondazh nga gjetjet e të cilit rezulton se, nëse zgjedhjet do...

Sondazhi IPSOS: PS fiton 48.7% të votave në rang kombëtar, PD...

TIRANË, 18 mars /ATSH/ Nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin këtë të dielë, PS do të merrte 48.7% të votave, PD 40.6% të votave,...

Sondazhi i Euronews/ 45.6 % e qytetarëve duan Ramën kryeministër, Bashën...

TIRANË, 18 mars/ATSH/ Në rang kombëtar, 45.6 % e qytetarëve të anketuar në sondazhin e Euronews shohin Edi Ramën si kryeministrin më të përshtatshëm,...

Nëse do të votohej sot, PS fiton e vetme mandatin e...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Nëse shqiptarët do të votonin sot, në rang kombëtar PS fiton 73 mandate, ndërsa PD 56 mandate dhe LSI fiton 10...

Europe Elects publikon sondazhin: PS fiton me 50% të votave, PD...

TIRANË, 13 mars/ATSH/- Europe Elects, faqja e njohur që publikon sondazhe për të gjithë Europën ka publikuar parashikimet për zgjedhjet e 25 prillit në...

Sondazhi/ Braçe: PS i mund të gjithë bashkë, bëhen bashkë dhe...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ “I mundim të gjithë bashkë! Bëhen bashkë dhe humbin prapë!”, deklaroi sot zv/kryeministri Erion Braçe, duke komentuar sondazhin e tretë...

Sondazhi i MRB/ Nëse zgjedhjet zhvillohen të dielën PS fiton me...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Sondazhi i tretë kombëtar i Euronews Albania me kompaninë prestigjioze MRB lidhur me votën e shqiptarëve në zgjedhjet e 25...

SHBA – 60% e amerikanëve mbështesin punën e Biden

UASHINGTON, 6 mars /ATSH-ANSA/ - Pas një muaji e gjysmë në Shtëpinë e Bardhë, Joe Biden merr një mbështetje të sigurtë, sipas një sondazhi...

Sondazhi i IPSOS/ 44% e qytetarëve mendojnë se PS do të...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Të pyetur se kush do t'i fitojë zgjedhjet e 25 prillit, 44% e qytetarëve mendojnë se do t’i fitojë Edi...

Sondazhi i Euronews: Rama, më i preferuar për kryeministër nga 42.4...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ 42.4 % e të pyeturve të sondazhit të dytë të Euronews Albania kryer nga kompania prestigjioze MRB dhe publikuar në emisionin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA