Ballina Etiketimet Sondazh

Etiketim: sondazh

SHBA – 60% e amerikanëve mbështesin punën e Biden

UASHINGTON, 6 mars /ATSH-ANSA/ - Pas një muaji e gjysmë në Shtëpinë e Bardhë, Joe Biden merr një mbështetje të sigurtë, sipas një sondazhi...

Sondazhi i IPSOS/ 44% e qytetarëve mendojnë se PS do të...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Të pyetur se kush do t'i fitojë zgjedhjet e 25 prillit, 44% e qytetarëve mendojnë se do t’i fitojë Edi...

Sondazhi i Euronews: Rama, më i preferuar për kryeministër nga 42.4...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ 42.4 % e të pyeturve të sondazhit të dytë të Euronews Albania kryer nga kompania prestigjioze MRB dhe publikuar në emisionin...

Sondazhi/ PS do të merrte e vetme mandatin e tretë me...

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ Nëse do të shkohej në kutitë e votimit sot, shqiptarët do t’i jepnin Partisë Socialiste një mandat të tretë, pasi...

Sondazhi i Euronews: PS merr më shumë vota në 25 prill...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ "42.8 % e personave të anketuar thanë se do të votonin për opozitën e bashkuar në zgjedhjet parlamentare, ndërsa 43.8 %...

Sondazhi i Euronews/ 49,1% vlerësojnë Ramën si lider, Bashën 35,4% dhe...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ 49,1% e shqiptarëve vlerësojnë kryeministrin Edi Rama si lider, 35,4% vlerësojnë kreun e PD, Lulzim Basha dhe 20,7% kryetaren e LSI,...

FOKUS – Pakënaqësi në rritje për menaxhimin e pandemisë nga qeveria...

BERLIN, 6 shkurt /ATSH-DPA/ - Pakënaqësia për menaxhimin e krizës pandemike nga ana e qeverisë gjermane po rritet, sipas një sondazhi të fundit, të...

FOKUS – Rritje e ndjeshme e besimit global për vaksinat antiCovid-19

ROMË, 4 shkurt /ATSH-ANSA/ - Besimi për vaksinat antiCOVID-19 është rritur në botë, sipas një sondazhi nga instituti ''Global Health Innovation'' i ''Imperial College''...

Sondazhi/ PS do të fitonte sot e vetme me 52 %...

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Nëse shqiptarët do të thirreshin sot për të votuar, Partia Socialiste do të dilte forcë e parë politike. Sondazhi i dytë i...

Sondazhi/ 65 % e shqiptarëve vlerëson pozitivisht reagimin e qeverisë për...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Sondazhi i dytë i zhvilluar nga Instituti italian Piepoli dhe që u transmetua në Report TV, vë në dukje se 53...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA