Ballina Etiketimet Sondazh

Etiketim: sondazh

Sondazhi i Institutit të Universitetit Europian: 54 % e pjesëmarrësve kërkojnë...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Instituti i Universitetit Europian që ishte dhe organizatori i Konferencës Vjetore “State of the Union” ka bërë një sondazh në lidhje...

Sondazhi i Ora News/ 88.6% e të anketuarëve thonë se nuk...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ 88.6% e të anketuarëve në sondazhin e RTV Ora dhe Noto Sondaggi iu përgjigjën me "Jo", pyetjes nëse kanë provuar presion,...

Sondazhi i Euronews/ PS fiton me 48.5% të votave, PD dhe...

TIRANË, 19 prill/ATSH/ Sondazhi i pestë kombëtar i kompanisë MRB për Euronews Albania parashikon që Partia Socialiste t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit. Në sondazhin...

Sondazhi i IPSOS në 2 qarqe/ PS fiton 60.1% në Vlorë,...

TIRANË, 14 prill /ATSH/ Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diel, PS do të fitonte zgjedhjet me 60.1 % në qarkun e Vlorës,...

BERLIN – Shumica e gjermanëve duan Soederin si pasues të Merkelit

BERLIN, 14 prill /ATSH-DPA/ - Shumica e qytetarëve gjermanë duan kryeministrin bavarez Markus Soeder për të udhëhequr bllokun konservator të qeverisë CDU/CSU në zgjedhjet...

Sondazhi i IPSOS/ PS do të fitonte zgjedhjet me 48.4 %,...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diel, Partia Socialiste do të fitonte zgjedhjet me 48.4 %, ndërsa 39.3 %...

Procesi i vaksinimit/ Sondazhi: 68% vlerësojnë mirë punën e Ramës dhe...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - 68% e shqiptarëve vlerësojnë mirë punën e Edi Ramës dhe Partisë Socialiste sa i përket procesit të vaksinimit, dhe...

Sondazhi i Euronews/ PS 49% të votave, PD 40.5% dhe LSI...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - Sondazhi i katërt kombëtar i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze të sondazheve MRB, zbulojnë këtë prirje vote...

Sondazhi/ PS fiton me 52 % të votave, PD-AN 43 %

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Në rast se zgjedhjet do të zhvilloheshin sot Partia Socialiste do të merrte 69-73 mandate ose e shprehur në përqindje votash...

Sondazhi/ PS do të merrte e vetme mandatin e tretë me...

TIRANË, 31 mars /ATSH/ Nëse do të shkohej në kutitë e votimit sot, shqiptarët do t’i jepnin Partisë Socialiste një mandat të tretë, pasi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA