Ballina Etiketimet Siguria

Etiketim: siguria

Siguria ushqimore dhe protokollet antiCovid/ 424 inspektime dhe 33 masa paralajmëruese

TIRANË, 10 shkurt /ATSH – I. Vata/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin me...

Siguria ushqimore/ 407 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin, në zbatim të planit të...

Parametrat më të mirë të sigurisë në këto 30 vite/ Policia,...

TIRANË, 1 tetor /ATSH/ -Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se vendi ka parametrat më të mirë të sigurisë në këto 30 vite. I...

Foto/ Tiranë, vijon dezinfektimi i parqeve dhe hapësirave rekreative

TIRANË, 4 korriku/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka marrë të gjitha masat duke vijuar dezinfektimin e parqeve dhe shesheve rekreative, proces që do të vijojë...

28 prilli, Dita Botërore e Sigurisë dhe Shëndetit në Punë

TIRANË, 28 prill/ATSH/ 28 prilli njihet si Dita Botërore e Sigurisë dhe Shëndetit në Punë e shërben si një fushatë ndërgjegjësimi me qëllim përqendrimin...

Modernizimi i Forcave të Armatosura/ Koçi: Turqia, 16.5 milionë dollarë amerikanë...

TIRANË, 13 prill/ATSH-A. Fortuzi/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare ka miratuar të hënën ratifikimin e marrëveshjes financiare mes Shqipërisë dhe Turqisë, që parashikon një mbështetje...

Situata e sigurisë dhe rendit në Shqipëri, Lleshaj: Më e mirë...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/ Situata e sigurisë dhe rendit, jo vetëm në Vlorë, por në të gjithë Shqipërinë, statistikisht është më e mira se sa...

Siguria publike, zhvillohet mbledhja e parë e këshillit vendor në Kamëz

TIRANË, 14 nëntor/ATSH/ Në kuadër të rritjes së sigurisë publike në ambientet e bashkisë Kamëz u zhvillua sot mbledhja e parë e Këshillit Vendor...

Anketa e OSBE-së/ 3 në 4 qytetarë të Fierit e vlerësojnë...

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ - Prezenca e OSBE-së në Shqipëri ka kryer një anketë për perceptimin e qytetarëve të Fierit lidhur me situatën e...

Komisioni për Sigurinë Kombëtare diskutoi në parim projektligjin “Për shtetësinë”

TIRANË, 14 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare diskutoi në parim projektligjin “Për shtetësinë” Të ftuar në mbledhjen e këtij komisioni ishin Rovena Voda, Zëvendësministre...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA