Ballina Etiketimet Shperndarje

Etiketim: shperndarje

AUSTRI – Kurz refuzon shpërndarjen e refugjatëve në BE

VJENË, 2 gusht /ATSH-DPA/ - Reforma e azilit në BE duhet të përqendrohet kryesisht në mbrojtjen e kufijve të jashtëm të Bllokut, në luftën...

FOTOGALERI/ Nis shpërndarja e librave falas, përfitojnë mbi 250 mijë nxënës

TIRANË, 1 shtator /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka bërë ditur se në prag të nisjes së vitit të ri...

Masat antiCOVID/ Shpërndahen dy tubime të paligjshme në Tiranë, procedohen 17...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Policia e Tiranës shpërndau dy tubime të paligjshme të zhvilluara ditën e djeshme në rrugën "Abdi Toptani" dhe në bulevardin "Dëshmorët...

Gjirokastër, Aliaj për ATSH-në: 329 pensione të shpërndara në prill pranë...

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Që prej 1 prillit deri sot në qarkun e Gjirokastrës janë shpërndarë 329 pensione në banesë, pa qenë nevoja që ata...

Bashkia e Vlorës për ATSH-në: Më shumë se 2 mijë pako...

TIRANË, 17 prill/ATSH/ Bashkia e Vlorës vijon të shpërndajë ndihma për t'i ardhur në ndihmë familjeve në nevojë në kuadër të aksionit të gjerë...

Gjirokastër, Aliaj për ATSH-në: 1067 pensione të shpërndara në një ditë...

TIRANË, 15 prill/ATSH/ Në qarkun e Gjirokastrës vijon shpërndarja e pensioneve pranë banesave të të moshuarve, pa qenë nevoja që ata të lëvizin, duke...

FOTO/ Kryebashkiaku i Selenicës për ATSH-në: Deri tani ndihma me ushqime...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Bashkia e Selenicës ka shpërndarë deri tani ndihma në 400 familje në nevojë. Kryetari i bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj, tha sot...

Ndihma për të moshuarit e njësisë nr. 5 Tiranë, Veliaj: Jemi pranë...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Janë të shumtë të moshuarit që në këto ditë të vështira si pasojë e COVID-19, nuk i kanë pranë fëmijët e...

Drejtori i Postës së Vlorës për ATSH-në: 31102 pensionistë po marrin...

VLORË, 4 prill/ATSH-Harilla Koçi/ 31102 pensionistë të bashkive Vlorë, Himarë dhe Selenicë, po marrin shërbimin e Postës Shqiptare të degës Vlorë, në banesat e...

VIDEO/ Prefekti Aliaj për ATSH-në: Deri tani 95% e pensioneve janë...

TIRANË, 26 mars/ATSH/ Në qarkun e Gjirokastrës vijon shpërndarja e pensioneve në të gjitha bashkitë. Prefekti i qarkut Gjirokastër, Astrit Alija, tha për ATSH-në se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA