Ballina Etiketimet Sfilatë

Etiketim: sfilatë

FOTO/ Korçë, “Etno Vibes” sfilata ku gërshetohet tradita shqiptare me modernen

TIRANË, 30 shtator/ATSH/- Veshjet e ndërthurura me elementë të etnografisë shqiptare dhe modernes u prezantuan mbrëmjen e djeshme në pazarin e Korçës. Në edicionin e...

SOFT NEWS – Dior me koleksionin e ri në Dubai

DUBAI, 19 mars /ATSH-AFP/ - Në një tendë të rrethuar nga performuese me flakë dhe artistë të cirkut, Dior shpalos një koleksion të përbërë...

MODË – ”Channel” zbulon koleksionin e fundit të skicuar nga Lagerfeld

PARIS, 5 mars /ATSH-AFP/ - ''Channel'' prezanton sot në Paris koleksionin e fundit të skicuar nga Karl Lagerfeld, në një paradë në formë homazhi...

FOTO/ Sfilata Chanel Métiers, koleksion përrallor që të katapulton në një...

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ - Një sfilatë Chanel Métiers d’art është gjithmonë një triumf i dijes dhe mjeshtërisë artizanale, por këtë herë, e kishte kapërcyer...

FOTO/ “Një mijë e një netë” nga Dolce & Gabbana në...

TIRANË,9 tetor /ATSH /- Përalla e ''një mijë e një netë'' erdhi si një magji në qytetin e luksit, Dubai. Kjo magji mban nënshkrimin e...

FOTO/ Shkodër- Tradita etnografike shqiptare, në sfilatën e katër stilistëve të...

TIRANË, 30 shtator/ATSH/- Pedonalja e Shkodrës u kthye mbrëmjen e djeshme në një pasarelë mode që tërhoqi vëmendjen e qindra qytetarëve. E organizuar në kuadër...

Femra një mbretëreshë pylli në oazin natyror të Chanel-it

TIRANË, 7 Mars /ATSH/ - Detaje ikonike dhe një skenografi spektakolare që transformoi Gran Palais në një pyll vjeshte. Ky është ambjenti i këndshëm...

Sfilata e Valentinos portretizon gruan romantike

TIRANË, 6 Mars /ATSH/ - E veshur me lule dhe mantel, super-femërore, por pa asnjë shenjë dobësie, kjo është gruaja e portretizuar nga Pierpaolo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA