Ballina Etiketimet Sander LLeshaj

Etiketim: Sander LLeshaj

Shtetasit shqiptarë jashtë vendit, tashmë mund të deklarojnë online adresën/ Lleshaj:...

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj kreu një inspektim në Drejtorinë e Përgjithshme të Gjendjes Civile për të parë nga afër...

Organizimi vjetor i Kongresit të Kryetarëve të Bashkive/ Lleshaj dhe Tahiri...

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj priti sot në një takim pune zv.kryeministrin e Parë të Kosovës, Besnik Tahiri, me të...

Kthimi i ligjit “Për Policinë” nga Meta/ Lleshaj: Lëvizje politike, ligji...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ -Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se qeveria do të shtyjë afatin e punës për operacionin "Forca e Ligjit". Në...

Lleshaj në Vlorë: Angazhimi për luftën kundër kanabisit do të thellohet

TIRANË, 20 nëntor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se angazhimi për luftën kundër kanabisit do të thellohet. Në një prononcim për mediet,...

Sfidat e Kapitullit 24 të negociatave/ Lleshaj: 105 operacione dhe 28...

TIRANË, 3 nëntor /ATSH/ Këshilli Kombëtar i Integrimit Europian zhvilloi sot mbledhjen e radhës. Në këtë mbledhje raportoi ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Raportimi i...

“Replika e djeshme në përgjigje të sulmeve të ulëta kundër...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj kërkoi sot ndjesë për reagimin e tij të djeshëm ndaj deputetit Myslim Murrizi në Kuvend. Me anë...

Shpëtimi i 4 fëmijëve nga kampi Al-Hawl në Siri/ Provë e...

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, realizimi i operacionit të shpëtimit të 4 fëmijëve nga kampi i Al-Hawl...

Lleshaj thirrje qytetarëve: Nxitoni të aplikoni për kartat ID, në fundvit...

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u bëri sot thirrje të gjithë qytetarëve që të nxitojnë për të aplikuar për kartat...

“OFL ka referuar në SPAK 1 105 pasuri kriminale”/ Shqipëria ka...

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ “Shqipëria nuk përjeton një situatë të rëndë të krimit, përkundrazi ajo ka sot situatën më të mirë të rendit dhe...

Riaplikimi për karta ID në çdo zyrë, pavarësisht vendbanimit/ Qytetarët të...

TIRANË, 6 tetor /ATSH/ Për shtetasit shqiptarë është lehtësuar së tepërmi procedura e pajisjes me kartë ID (letërnjoftim elektronik). Qytetarët mund të riaplikojnë për kartën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA