Ballina Etiketimet Rusi 2018

Etiketim: Rusi 2018

SPORT – Cristiano Ronaldo renditet në mesin e tre lojtarëve të më...

MOSKË, 11 korrik /ATSH-AFP/ - Ende në mesin e favoritëve të ardhshëm të Topit të Artë për lojën e bukur në fushën e blertë,...

Uruguaj-Francë hap siparin e çerekfinaleve

TIRANË, 6 Korrik /ATSH/ - Botërori “Rusi 2018” tashmë ka hyrë në fazën e saj më të nxehtë dhe rrethi i pretendentëve është ngushtuar...

Uruguaj-Francë një ndeshje historike

MOSKË, 5 korrik /ATSH-AFP/ - Grupi i miqësisë Francë-Uruguaj në Asamblenë Kombëtare përshëndeti sot ‘’ndeshjen historike’’ e parashikuar për të premten midis dy vendeve...

Suarez: Për Cavanin mbetet i vështirë rikuperimi

MOSKË, 3 korrik /ATSH-AFP/ - Mund të jetë e vështirë për uruguajanin, Edinson Cavani, i cili u dëmtua në fazën e një të tetave...

Përcaktohet çifti i fundit çerekfinalist i Botërorit

TIRANË, 3 Korrik /ATSH/ -Faza e 1/8-ave do të ulë siparin me dy takimet e fundit që do të luhen sot, ku edhe do...

Talentet e Belgjikës sfidojnë Japoninë

TIRANË, 2 Korrik /ATSH/ -Këtë të hënë do të luhen dy ndeshjet e radhës se 1/8-ave të Botërorit, rezultatet e të cilave do të...

Sfida Brazil-Meksikë premton spektakël

TIRANË, 2 Korrik /ATSH/ -Këtë të hënë do të luhen dy ndeshjet e radhës se 1/8-ave të Botërorit, rezultatet e të cilave do të...

Grupi H, Senegali dhe Kolumbia luajnë për gjithçka, Japonia pranë kualifikimit

TIRANË, 28 Qershor/ATSH/ -Në grupin H do të luhen sfidat e fundit ku do të përcaktohen dy skuadrat që do të kualifikohen më tej. Në...

Angli-Belgjikë, supersfida për kreun e grupit G

TIRANË, 28 Qershor/ATSH/ -Sot do të përcaktohen edhe 2 çiftet e fundit të fazës së 1/8-ave të Botërorit, me Anglinë dhe Belgjikën, që do...

Brazili për fitore ndaj Serbisë, Zvicra përballet me Kosta Rikën

TIRANË, 27 Qershor/ATSH/ -Mbrëmjen e sotme, në orën 20:00, zhvillohen njëkohësisht dy takimet e Grupit E, Serbi-Brazil dhe Zvicër-Kosta Rika. Sigurisht që vëmendja kryesore shkon...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA