Ballina Etiketimet Reagim

Etiketim: reagim

Ilir Meta të kishte mbrojtur Valbonën nga shkatërrimi, siç mbron sot...

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ "Sa mirë do kishte qenë sikur Ilir Meta ta kishte mbrojtur Valbonën nga shkatërrimi, kur ishte zv.shef i qeverisë së Saliut",...

Shkëndijë elektrike në urgjencën e spitalit të Durrësit/ Asnjë i lënduar

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Pas informacionit që qarkulloi në disa media se Spitali Rajonal i Durrësit është përfshirë nga flakët, ka reaguar drejtoria e këtij...

Basha përshëndet marrëveshjen në Shtëpinë e Bardhë: Hap i rëndësishëm drejt...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka përshëndetur marrëveshjen e nënshkruar në Shtëpinë e Bardhë mes Kosovës dhe Serbisë, duke e...

Faktet përgënjeshtrojnë pretendimet për familjen Shahini nga Shijaku/ Ndihma ka qenë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Bashkia e Shijakut përgënjeshtroi sot deklaratat nga opozita që përmes një videoje pretendon se familja Shahini në Shijak, nuk është ndihmuar...

Reagimi/ Spitali “Shefqet Ndroqi”: 65-vjeçari trajtohej me terapinë e plotë të...

TIRANË, 3 shtator/ATSH/ Spitali “Shefqet Ndroqi” reagoi pas vetëvrasjes së 65-vjeçarit Hasan Mira. Në reagimin zyrtar thuhet se viktima po trajtohej për pneumoninë e shkaktuar...

Rikthimi i nxënësve në shkolla/ Psikologia Plaku shpjegon për ATSH-në: Si...

TIRANË, 3 shtator/ATSH/ Rikthimi i nxënësve nëpër shkolla në këtë situatë duhet të shoqërohet me optimizëm dhe prindërit duhet punojnë për të rritur sigurinë...

Krujë/ Rasti i Lirije Xhixhës, Bashkia: Do vijojmë të jemi përkrah...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Bashkia e Krujës deklaroi sot se "së bashku me instancat e tjera qeveritare dhe donatorë të ndryshëm kemi qenë që ditën...

Spiropali i përgjigjet Berishës: Për inat të kryeministrit shqiptar brohorasin fitore...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka komentuar postimin e ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje me zgjedhjet në...

Kufiri detar me Greqinë/ “Hapu det se vajmedet ka dalë të...

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Kryeministri Edi Rama reagoi sot pas qëndrimit të Partisë Demokratike lidhur me deklarimin e Greqisë për zgjerimin me 12 milje të...

Zgjerimi i kufirit detar të Greqisë/ Braçe: Nuk na ka pushtuar...

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe lidhur me deklaratat për zgjerimin së shpejti të gjerësisë së detit territorial të Greqisë nga 6 në 12...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA