Ballina Etiketimet Rastet

Etiketim: Rastet

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1952 testime, 963 të shëruar, 57 raste...

TIRANË, 9 maj /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur situatën e COVID19 në 24 orët e fundit, kur jannë kryer...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2728 testime, 891 të shëruar, 67 raste...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bëri të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2,728 testime, nga...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1762 testime, 872 të shëruar, 38 raste...

TIRANË, 3 maj /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 1762 testime, nga...

Mosvaksinimi shton mundësinë e rishfaqjes së koronavirusit

LONDËR, 1 maj /ATSH-DPA/- Një potencial për të "rindezur" rastet e koronavirusit ekziston akoma pasi shumë të rritur mbeten të pavaksinuar, paralajmëroi profesori anglez...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2079 testime, 719 të shëruar, 118 raste...

TIRANË, 29 prill /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton lidhur me  situatën e COVID-19 në 24 orët e fundit se janë kryer...

Kosovë/ 11 humbje jete dhe 154 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 26 prill /ATSH/ Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 1.559 mostra...

COVID-19 – Japonia shpall gjendjen e re të jashtëzakonshme, spitalet nën...

TOKIO, 23 prill /ATSH-DPA/ - Japonia shpalli një gjendje tjetër të jashtëzakonshme në Tokio dhe tre prefektura të tjera nga sot pasi rajonet përballen...

COVID 19/ 673 të shëruar, 341 raste të reja dhe 9...

TIRANË, 3 prill/ATSH/-Ministria e Shëndetësisë njofton se janë regjistruar 673 të shëruar, 341 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e...

Kosovë/ 752 raste të reja me COVID-19 dhe 14 humbje jete

PRISHTINË, 30 mars /ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1893 testime, 568 të shëruar, 285 raste...

TIRANË, 29 mars /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale përditësoi situatën e krijuar nga pandemia duke informuar se në 24 orët e fundit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA