Ballina Etiketimet Qafe Thane

Etiketim: Qafe Thane

Festat e Fundvitit/ Mbi 15 000 shtetas kanë hyrë në Shqipëri nga...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Mbi 15 000 qytetarë shqiptarë dhe të huaj kanë mbërritur në vendin tonë përmes pikave kufitare të Gjirokastrës dhe...

Lehtësimi i lëvizjes për qytetarët, së shpejti “One stop shop” në...

TIRANË, 30 gusht/ATSH/- Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, gjatë vizitës së tij në Pustec, tha për gazetarët se vendi ynë bashkëpunon me palën maqedonase...

FOTO/ Smile Albania jo vetëm buzëqeshje mikpritje, por dhe ambientaliste, pastrojnë...

TIRANË, 24 korrik /ATSH/ - Të rinjtë e Smile Albania përveç buzëqeshjes së mikpritjes së turistëve kujdesen gjithashtu për t'i ofruar atyre dhe një...

ARRSH ndërhyrje emergjente, mure mbajtëse në aksin Përrenjas-Qafë Thanë

TIRANË, 20 prill/ATSH/- Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) për të garantuar sigurinë e drejtuesve të automjeteve, po punon me ritme për ngritjen e mureve mbajtëse...

Siguria rrugore, ndërhyrje për eliminimin e pikave të rrezikshme në Qafë...

TIRANË, 9 mars /ATSH/- Në aksin rrugor të Qafë Thanës ka nisur puna për të eliminuar pikat e rrezikshme. Në kuadër të Strategjisë Kombëtare për...

Reshjet e borës, Balla në Qafë Thanë: ARRSH po punon me...

TIRANË, 9 janar/ATSH/ Një situatë e pazakontë e motit ka përfshirë edhe Shqipërinë e Mesme këtë të mërkurë. Të gjitha njësitë e qeverisjes dhe nënkontraktorët...

Fluks në kufi, 12 mijë persona hyjnë në Shqipëri nga Kapshtica...

TIRANË, 11 gusht/ATSH-A.Fortuzi/- Gjatë 24 orëve të fundit në pikën kufitare të Kapshticës, në Korçë dhe atë të Qafë Thanës (Pogradec) kanë hyrë drejt...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA