Ballina Etiketimet Punime

Etiketim: punime

Fier/ Nisin punimet e fazës së dytë të rehabilitimit të lumit...

TIRANË, 21 nëntor/ATSH/ Rehabilitimi i segmentit të dytë të lumit Gjanica do të plotësojë më tej mozaikun e transformimit urbanistik që po ndodh në...

Rehabilitimi i 27 pallateve në Shijak/ Po rilindin shumë më të...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama e konsideroi mbresëlënëse punën për rehabilitimin e 27 pallateve në Shijak, të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë...

Vijon puna me ritme të larta në Rrugën e Arbrit, realizohet...

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Rruga e Arbrit është një vepër inxhinierike komplekse, e cila do të bëhet realitet pas dhjetëra e dhjetëra vitesh pritje e...

Transformim pas 60 vitesh i ujësjellësit të Kuçovës/ Furnizim 24 orë...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Rreth 25 mijë banorë të Kuçovës do të kenë 24 orë ujë të pijshëm në ditë, me cilësi dhe sipas standardeve...

Rrogozhinë, vijojnë punimet për rindërtimin e shkollës 9-vjeçare dhe kopshtit

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Kryetarja e bashkisë së Rrogozhinës, Antonela Dedej inspektoi vazhdimin e punimeve të shkollës 9-vjeçare dhe kopshtit parashkollor në fshatin Gosë e...

Në përfundim blloku i banimit në Kodër-Kamzë, Veliaj: Pas dy shkollave,...

TIRANË, 30 gusht/ATSH / Teksa pritet përfundimi i dy shkollave të reja në Kodër – Kamzë, puna e Bashkisë së Tiranës vijon për rikualifikimin...

Përrenjas/ Zgjidhet problemi i ujit të pijshëm në Karkavec, shtrimi i...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Në fshatin Karkavec të bashkisë së Përrenjasit falë investimit të qeverisë u zgjidh problemi me ujin e pijshëm. Specialistët e bashkisë kanë...

Gramsh/ Rikonstruksioni i linjës kryesore të ujësjellësit në fshatin Mashan, zgjidh...

TIRANË, 20 gusht/ATSH/Pas investimeve brenda qytetit të Gramshit, fokusi i bashkisë ka kaluar në zonat rurale duke siguruar jo vetëm infrastrukturën e nevojshme rrugore...

Gramsh/ Nis puna për transformimin e fshatit Çekin në një mini...

TIRANË, 17 gusht /ATSH/ Pas investimeve brenda qytetit të Gramshit, fokusi i bashkisë ka kaluar në zonat rurale duke siguruar jo vetëm infrastrukturën e...

Përfundojnë me sukses sondat gjeologjike tek trualli i Teatrit të ri,...

TIRANË, 15 gusht/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj ka lajmëruar se kanë përfunduar me sukses sondat gjeologjike tek trualli i teatrit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA