Ballina Etiketimet Punime

Etiketim: punime

Reshjet intensive/ ARRSH: Shtyhen për nesër punimet në autostradën Tiranë-Durrës

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bën të ditur se nisja e punimeve për shtresat asfaltike në autostradën Tiranë-Durrës, segmenti Qafë Kashar...

Devijon trafiku tek sheshi ‘Shqiponja’/ARRSH: Plani i menaxhimit për hyrjen dhe...

  TIRANË, 3 prill/ATSH/ Në vijim të punimeve për Lotin 1 “Sheshi Shqiponja-Pallati me shigjeta”, Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi se do të ketë ndryshim të...

Hapja e tuneleve tek “Shqiponja”, ARRSH publikohet skema se si do...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur detaje se si do të devijohet trafiku tek sheshi ‘Shqiponja’ në Tiranë pas hapjes së...

Punimet në sheshin “Shqiponja”/ ARRSH: Së shpejti hapet tuneli nr. 3

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi sot se punimet në sheshin “Shqiponja” po vijojnë me ritme të larta dhe shumë shpejt do të...

Vijon puna non stop në Unazën e Madhe/ Nis asfaltimi në...

TIRANË, 28 mars /ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar mbrëmjen e sotme punimet të cilat po ecin me ritme të...

Fotogaleri/ Përparojnë punimet për spitalin rajonal Memorial të Fierit, vijon puna...

TIRANË, 16 mars/ATSH/ Në kantierin e spitalit rajonal Memorial të Fierit po vijon me ritme të larta puna për ndërtimin e tij. Kryeministri Edi Rama...

Ndërtimi i nënkalimit te sheshi “Shqiponja”/ Nis puna për asfaltimin e...

TIRANË, 12 mars/ATSH/ Punimet për ndërtimin e nënkalimit në sheshin “Shqiponja”, pjesë e Unazës së Re të Tiranës po vijojnë me ritme të larta. Ministria...

Bulqizë/ Nis puna për rehabilitimin e rrugës në fshatin Golovisht

TIRANË, 2 mars /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Bulqizës po punon për rehabilitimin e rrugës së fshatit Golovisht, njësia administrative Gjoricë. Lajmi bëhet i...

Rehabilitimi i kanaleve kulluese në Bradashesh/ Dëme minimale nga reshjet në...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Agjencia e Shërbimeve Publike pranë bashkisë Elbasan është çdo ditë në terren për të marrë masat që asnjë centimetër...

Punë, jo gjumë/ Rama dhe Balluku inspektojnë punimet e Unazës së...

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ Në kantierin e Unazës së Madhe po punohet ditë e natë me ritme të shpejta për të përmbyllur këtë vepër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA