Ballina Etiketimet Program

Etiketim: program

Rilindja urbane në Roskovec/ Asnjë rrugë lidhëse mes fshatrave e pashtruar...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot Roskovecin, ku pa nga afër investimet e kryera nga qeveria për transformimin urban të kësaj zone. "Hajde...

“Rama ik se nuk të mundim dot”/ Ata janë nisur për...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama komentoi sot nga Berati programin e paraqitur nga Partia Demokratike në garën për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit,...

Denaj: Aeroporti i Sarandës realitet brenda mandatit të tretë, do zgjasë...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit në Sarandë, Anila Denaj foli sot për planet e kësaj force politike...

Denaj në Delvinë: Në mandatin e tretë do të vijojmë të...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në Sarandë, Anila Denaj u ndal sot në Rusan, të Delvinës në familjen Myrto, ku blegtoria dhe...

AUSTRALI – Një miliard dollarë për raketa për rritjen e aftësisë...

SIDNEJ, 31 mars /ATSH-DPA/ - Australia zbuloi një planin e partneritetit me një prodhues global të armëve për ndërtimin e raketave të veta për...

Masat mbështetëse për biznesin/ Kadia: Zerimi i tatimfitimit dhe TVSH-së, optimizëm...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Besart Kadia deklaroi sot se premtimet e bëra në programin e Partisë Socialiste janë të realizueshme,...

Brezi i tretë i Shkollës së Drejtorëve/ Kushi: Forcohen kapacitetet menaxheriale...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi nëpërmjet një videomesazhi shprehu vlerësimin e saj për nisjen e brezit të 3-të...

Rindërtimi pas tërmetit/ I vetmi program në Europë ku qytetarit nuk...

TRIANË, 26 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se procesi ynë i rindërtimit është spektakolar nga pikëpamja e zhvillimit të këtij procesi në kornizën...

“Videomuhabete elektorale me Bashën”/ Komisioni Europian sikur nuk përfshihet në fushatat...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ "Dikush në Bruksel duhet t'u thotë komisionerëve që harxhojnë kohën e punës së paguar nga taksat e popujve të Europës, për...

Taksa Basha/ Shalsi: Ka rezultuar jo efikas në shumë vende të...

TIRANË, 19 mars/ATSH/ Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi foli sot për programin e Partisë Socialiste, ku theksoi se nuk kemi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA