Ballina Etiketimet Premiera

Etiketim: premiera

Dy premiera në Teatri Eksperimental për publikun në këtë sezon veror

TIRANË, 5 korrik /ATSH/ - Teatri Eksperimental "Kujtim Spahivogli" sjell për publikun kryeqytetas në këtë sezon veror dy premiera "Jul Cezari" nga William Shakespeare...

FOTO/ Fundjava, dy premiera për publikun e vogël

TIRANË, 1 prill /ATSH/ - Fundjava teatrore për vogëlushët ishte mjaft argëtuese me dy shfaqjet me të reja për ta "Ferdinand" dhe "Mendjet e...

Qendra Kombëtare e Kinematografisë, 12 premiera gjatë vitit 2018

TIRANË, 9 janar /ATSH/ - Qendra Kombëtare e Kinematografisë konsideron arritje speciale të vitit 2018, vlerësimin e filmave shqiptarë në festivalet e huaja. “Arritjet speciale...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA