Ballina Etiketimet Pogba

Etiketim: pogba

Rindizen ëndrrat, “Juventus” shpreson për Pogban

TIRANË, 23 janar/ATSH-A. Fortuzi/-Paul Pogba është një objektiv i “Juventusit”. Futbollisti i “Manchester United” pëlqehet nga drejtuesit e Zonjës së Vjetër të cilët po...

Pogba, më shumë se një hipotezë

TIRANË, 10 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi / Transferimi i Paul Pogba te “Juventus” është më shumë se një hipotezë. Sipas “Goal.com”, bardhezinjtë i kanë të gjitha...

“Real Madrid” heq dorë nga Pogba, objektivi tani është Eriksen

TIRANË, 20 gusht /ATSH/ - "Real Madrid" ka hequr dorë nga objektivi i merkatos verore Paul Pogba. Francezi prej më shumë se dy sezonesh ka...

FUTBOLL – Zvogëlohen mundësitë e Realit për Pogba

MADRID, 18 korrik /ATSH-ANSA/ - Për klubin spanjoll të “Real Madrid” komplikohet çështja për marrjen e Paul Pogba. Mesfushori aktual i “Mançester Junajtid” mbetet në...

FUTBOLL – Media spanjolle: Pogba kërkon të rikthehet tek Juventus

MADRID, 30 qershor /ATSH-ANSA/ - Paul Pogba kërkon të rikthehet tek “Juventusi” sikurse raporton sot e përditshmja spanjolle “AS”. Mesfushori francez ka njoftuar “Mançester Junajtid”...

Dilema në mesfushë, “Juventus” mes Milinkoviç Saviç dhe Pogba

TIRANË, 4 qershor/ATSH-A. Fortuzi/- Në pritje të zyrtarizimit të trajnerit të ri, i cili pritet të jetë njëri mes Guardiolës dhe Sarrit, “Juventus” vijon...

FUTBOLL – Pogba kërkon largimin nga “Mançester Junajtid”

LONDËR, 28 prill /ATSH-AA/ - Mesfushori francez Pol Pogba së shpejti mund të largohet nga “Mançester Junajtid”. Tre vite pasi u kthye te “Junajtid” me...

Sherri i lojtarëve tek “Manchester United”, Pogba: Nuk respektuam veten

TIRANË, 23 prill /ATSH/ - Lojtarët e "Manchester United" janë përplasur me njëri-tjetrin në dhomat e zhveshjes, të zemëruar pas humbjes poshtëruese 4-0 në...

Paul Pogba, lojtari më i mirë në Premier League

TIRANË, 19 shkurt ATSH/ - Paul Pogba që pas largimit të Jose Mourinhos në mesin e muajit dhjetor të vitit që lamë pas ka...

“Manchester United” kërkon rinovimin me Pogba

TIRANË, 22 janar /ATSH/ “Djajtë e Kuq”, duan ta vazhdojnë bashkëpunimin me mesfushorin francez Paul Pogba. Nga lojtar jashtë projektit të "Manchester United" dhe pothuajse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA