Ballina Etiketimet Perballje

Etiketim: perballje

Historiku / Ja me cilët kundërshtarë është përballur më shumë herë...

TIRANË, 14 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare qysh nga krijimi i saj në vitin 1930 ka luajtur 346 ndeshje miqësore dhe zyrtare me 66 kundërshtarë...

Futsal Euro 2022 / Resuli zbardh listën për dy ndeshjet me...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- Kombëtarja shqiptare e Futsal do të nisë sot përgatitjet për dy ndeshjet e radhës ndaj Danimarkës, të vlefshme për eliminatoret e...

FOKUS – Trump dhe Biden në debatin e parë presidencial

UASHINGTON, 29 shtator /ATSH-DPA/ - Presidenti i SHBA Donald Trump dhe kandidati demokrat për Shtëpinë e Bardhë Joe Biden, do të përballen në debatin...

LONDËR – Dueli i fundit Johnson-Corbyn në sfondin e Brexit

LONDËR, 6 dhjetor /ATSH-AFP/ - Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe rivali i tij,  Jeremy Corbyn do të përballen sot në duelin e fundit televiziv,...

SOFT NEWS – 1,5 milionë pyetje presidentit rus?!

MOSKË, 20 qershor /ATSH-ANSA/ - Të paktën një milion e gjysmë pyetje janë regjistruar deri tani, drejtuar presidentit rus, një ngjarje e përvitshme ku...

VARSHAVË – Pompeo: Irani kërcënimi kryesor në Lindjen e Mesme

VARSHAVË, 14 shkurt /ATSH-ANSA/ - Irani është kërcënimi kryesor në Lindjen e Mesme dhe çelësi për arritjen e paqes në të gjithë rajonin, theksoi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA