Ballina Etiketimet Pastrim

Etiketim: pastrim

FOTO/ Rinisin reshjet e borës në disa akse rrugore, ARRSH: Grupet...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Në disa akse rrugore të vendit kanë rinisur reshjet e dëborës gjatë orëve të mbrëmjes së sotme dhe grupet e...

Moti i keq, zhbllokohen dhe pastrohen rrugët në njësitë administrative të...

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Reshjet e dendura të shiut në bashkinë e Përmetit për disa ditë me radhë kanë shkaktuar disa problematika në rrugët e...

Situata nga përmbytjet drejt përmirësimit/ Peleshi: Si rrallëherë ka nisur në...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Situata e krijuar nga përmbytjet në Shkodër është përmirësuar pasditen e kësaj të marte, megjithatë efektivë të Forcave të Armatosura ndodhen...

Moti i keq/ Braçe: Mjetet e ushtrisë dhe emergjencës po pastrojnë...

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe publikoi sot një video ku tregohen mjetet e ushtrisë, të Emergjencës dhe kontraktorëve që janë duke çarë...

FOTO-Situata në Durrës po i kthehet normalitetit/ Përfundon pastrimi i shëtitores...

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Situata në Durrës po i kthehet normalitetit pas reshjeve të dendura të ditëve të fundit. Ekipet e punës kanë përfunduar...

“Rrjeti Adriatik për Ekosistemet Detare”, pastrim i shtratit të detit në...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Në Radhimë u zhvillua sot operacioni i pastrimit të shtratit të detit, në përputhje me rezultatet e kërkuara në formularin e...

Aksion pastrimi në Kashar, taskforca e bashkisë largon tonelata mbetjesh inerte

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Prej një jave Drejtoria e Përgjithshme e Pastrimit dhe Gjelbërimit e bashkisë Tiranë ka nisur një aksion të gjerë pastrim-evadimi...

FOTO/ Mirëmbajtja e monumenteve të kulturës, aksion pastrimi në kalanë e...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Në kuadër të programit të mirëmbajtjes së monumenteve, Parku Kombëtar i Butrintit realizoi ditët e fundit mirëmbajtjen e kalasë së Ali...

Lezhë, 51 300 metra linearë kanale kulluese dhe vaditëse u pastruan...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Drejtoria e Bujqësisë në bashkinë Lezhë, po punon me ritme të larta për pastrimin e kanaleve të dyta dhe të treta...

BRAZIL – Ish-presidenti Lula përballet me akuzën e re të pastrimit...

RIO DE ZHANEIRO, 15 shtator /ATSH-DPA/ - Ish-presidenti brazilian, Luiz Inacio Lula da Silva përballet me një akuzë të re për pastrim parash, si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA