Ballina Etiketimet Pasaporta

Etiketim: pasaporta

BRITANI E MADHE – Londra: Udhëtarët nga BE-ja do të hyjnë...

LONDËR, 8 tetor /ATSH-DPA/ - Qeveria britanike njoftoi sot se së shpejti do t'u kërkojë udhëtarëve nga Bashkimi Europian, që duan të hyjnë në...

Ambasada në Athinë: Ndryshim i rëndësishëm për tërheqjen e pasaportave biometrike

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Athinë njoftoi sot se për aplikimet për tërheqjen e pasaportave biometrike, të cilat do të...

Konsullata në Selanik: Nga sot takimet për pasaporta dhe karta ID,...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Shqipërisë në Selanik njofton të gjithë shtetasit shqiptarë se duke filluar nga sot takimet për...

Athinë/ Ambasada shqiptare, data të reja të takimeve për pasaportë dhe...

TIRANË, 27 maj/ATSH/ Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Athinë ka njoftuar datat e reja të takimeve për pasaportë dhe kartë identiteti. Datat e reja...

Itali/ Ambasada: Qytetarët që kanë aplikuar për pasaportë deri më 6...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Të gjithë qytetarët që kanë kryer aplikimin për pasaportë deri më 6 mars 2020 pranë Seksionit Konsullor të Ambasadës në Romë,...

COVID-19/Marrja e ID dhe pasaportës me orar, Lleshaj nga Durrësi: Atyre...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ - “Të gjitha kartat apo pasaportat, të cilave u ka mbaruar afati i vlefshmërisë gjatë periudhës së epidemisë, do të konsiderohen...

Pasaportat dhe kartat e identitetit që u ka përfunduar afati për...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Të gjithë qytetarët që u ka skaduar pasaporta apo karta e identitetit mund t'i përdorin ato për të marrë shërbimet e...

MEPJ: Pasaporta do konsiderohet e vlefshme edhe nëse mbaron afati këto...

TIRANË, 15 mars/ATSH/ - Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka njoftuar sot situatën e përgjithshme, që pas shfaqjes së COVID-19, në Shqipëri. MEPJ...

MALTË – Një skandal pasaportash përfshin kryeministrin e vendit

VALETA, 28 shtator /ATSH-ANSA/ - ''Scoop''-i i televizionit francez, që ngriti dyshime për lidhje të kryeministrit të vendit dhe të disa ministrave të rëndësishëm...

Hapen zyra të reja të aplikimit për pasaporta dhe karta identiteti...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Në qytetin e Librazhdit është hapur një pikë e re për aplikimet për pasaporta dhe kartat e identitetit, në ndihmë të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA