Ballina Etiketimet Oshee

Etiketim: oshee

Mirditë/ Remont për mirëmbajtjen e linjës Rubik-Rrëshen, kufizime energjie 

TIRANË, 7 korrik /ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton se si pasojë e punimeve, të planifikuara në fillim të vitit për...

Berat/ OSHEE nis zëvendësimin e matësave të vjetër induktivë me ato...

TIRANË, 3 korrik/ATSH/ Matësat elektronikë po zëvendësojnë matësat e vjetër induktivë, bazuar mbi strategjinë për monitorimin e plotë dhe matjen e konsumit të energjisë...

Punime në rrjet/ Nesër, ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ OSHEE lajmëron se nesër do të ketë stakime energjie në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit të OSHEE-së, do të ketë stakime...

Nis instalimi i matësave të rinj elektronikë në Kukës, OSHEE: Vendosim...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Operatori i shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njoftoi sot se ka nisur instalimi i matësave të rinj elektronikë në qytetin e...

Punime në rrjet, OSHEE kufizon energjinë në disa zona të Lushnjës

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) do të stakojë energjinë elektrike në disa zona të Lushnjës më 2-3 korrik. OSHEE bën...

Furnizuesi i Tregut të Lirë blen 3 milionë euro energji për...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Furnizuesi i Tregut të Lirë (FTL) që është pjesë e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bleu nga tregu i lirë...

Punime në rrjet, OSHEE kufizon energjinë në disa zona të Tiranës

TIRANË, 22 qershor/ATSH/- Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) do të stakojë energjinë elektrike në disa zona në Tiranës më 23 qershor. OSHEE bën...

51 procedime për vjedhje të energjisë dhe 250.000 kV detyrim për...

TIRANE, 20 qershor/ATSH/- Në 2626 kontrollet e kryera nga Departamenti i Rikuperimit të Humbjeve në maj, u zbuluan dhe u proceduan në organet e...

Remontet/ Stakime të energjisë në Tiranë, Sarandë dhe Ksamil

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ OSHEE ka njoftuar për stakim të energjisë elektrike nesër në disa zona në Tiranë. Kështu OSHEE thekson se, për shkak të remontit...

Remont për mirëmbajtjen e nënstacionit Valias, kufizime energjie në disa zona

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njoftoi sot se, si pasojë e punimeve të planifikuara për mirëmbajtjen e një fideri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA