Ballina Etiketimet Ndjekes

Etiketim: ndjekes

Trump humbi jo vetëm zgjedhjet, por edhe… ndjekësit!

NJU JORK, 26 nëntor /ATSH-DPA/ - Javë pasi humbi zgjedhjet, presidenti amerikan në largim, Donald Trump tani po humbet edhe ndjekësit në Twitter nga...

Ekspozitë e jashtëzakonshme në COD me foto të Shqipërisë së viteve...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155971634816523/   TIRANË, 20 korrik/ATSH/-Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur të urojë ditë të mbarë të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social "Facebook", përmes...

SHBA – Twitter heq llogaritë e rreme dhe ato të deaktivizuara

SAN FRANÇISKO, 13 korrik /ATSH-AA/ – Rrjeti social "Twitter" ka filluar të heqë nga platforma e tij miliona llogari të rreme dhe të dyshuara. Disa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA