Ballina Etiketimet Ndalime

Etiketim: Ndalime

Rritja e sigurisë, 79 të proceduar gjatë 24 orëve të fundit

TIRANË, 19 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë proceduar penalisht 79 shtetas, konkretisht: 13 janë arrestuar, 8 janë...

Ngjarjet në KZAZ e Tropojës dhe Kukësit, ndalohen 2 persona të...

TIRANË, 22 qershor /ATSH/ Policia ka vënë në pranga 2 persona të shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjet e ndodhura në KZAZ nr....

Procedohen 60 shtetas në 24 orët e fundit

TIRANË, 24 prill/ATSH-A.Fortuzi/ - Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë proceduar penalisht 60 shtetas, nga këta: 18 janë të arrestuar,...

Rritja e parametrave të sigurisë, 71 të proceduar në 24 orët...

TIRANË, 11 prill /ATSH - A. Fortuzi/ - Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë proceduar penalisht 71 shtetas, nga të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA