Ballina Etiketimet MIE

Etiketim: MIE

Ritme të larta punimesh në rrugën Kardhiq – Delvinë, një nga...

  https://www.facebook.com/ministriaeinfrastrukturesdheenergjise/videos/979351932535294/?t=17   TIRANË, 18 gusht/ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë informoi sot se punimet në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë Loti 4 po vijojnë me ritme të larta. Mbi...

24 orë ujë të pijshëm e me cilësi për 2074 banorë...

TIRANË, 23 korrik /ATSH/ 24 orë ujë të pijshëm e me cilësi për 2074 banorë dhe turistët e vijës bregdetare Kavajë, garanton projekti i...

Protokollet antiCovid/ Kontrolle të vazhdueshme në terminalet e transportit ndërqytetas e...

  https://www.facebook.com/ministriaeinfrastrukturesdheenergjise/videos/271625854141431/?t=1 TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Në të gjitha terminalet e transportit ndërqytetas e rrethqytetas, të cilat u rikthyen në punë pak javë më parë janë duke...

COVID-19/ Instalohen kamera termike për matjen e temperaturës së udhëtarëve në...

TIRANË, 6 korrik /ATSH/- Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë njofton për aplikimin e masave shtesë mbi protokollet e sigurisë shëndetësore në Terminalin e Trageteve...

FOTO/ Bulqizë, përfundon rehabilitimi dhe sinjalistika horizontale në hyrje dhe në...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Ndërtimi i rrugëve të reja, ndërlidhja e rrugëve rajonale dhe lokale, si dhe mirëmbajtja e tyre shënjon një hap të rëndësishëm...

Rinis nesër transporti ndërkombëtar detar i pasagjerëve/ Monitorim rigoroz protokolleve të...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Ministria Infrastrukturës dhe Energjisë së bashku me Drejtorinë e Përgjithshme Detare po punon për të bërë të mundur rifillimin gradual...

Korridori i ri ajror shkurton me rreth 15 minuta fluturimet/ Nënshkruhet marrëveshja mes...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ Në një kohë kur aviacioni civil në të gjithë botën po kalon një periudhë shumë të vështirë për shkak të...

Masat antiCovid/ Hapja e transportit publik vendoset nga Komiteti Teknik i...

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë dekaroi sot se në kushtet e situatës së emergjencës shëndetësore në vend, hapja e transportit publik...

Vijojnë punimet për ndërtimin e ujësjellësit të Kuçovës, furnizim 24 orë...

https://www.facebook.com/AKUMalb/videos/280298773380905/?t=32 TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Punimet për ndërtimin e ujësjellësit të Kuçovës po vijojnë me ritme të larta. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë bën të ditur se...

Më 15 qershor rinis transporti publik/ Aktiviteti me 70% të kapacitetit,...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku bëri të ditur sot se më 15 qershor do të rinisë transporti publik në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA