Ballina Etiketimet Mbledhje

Etiketim: mbledhje

Plotësimi i vakancave për drejtues në 10 Prokurori/ Kandidatura vetëm në...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë zhvilloi sot mbledhjen plenare të radhës ku miratoi disa vendime të rëndësishme. Në mbledhjen e sotme KLP...

Reshjet e dendura/ Balluku: Mirëmenaxhim si asnjëherë më parë në kaskadën...

TIRANË, 8 janar/ATSH/ Ministrja e Energjetikës dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku deklaroi sot se “është mirëmenaxhuar si asnjëherë më parë situata në kaskadën e Drinit....

KKLT, Denaj: Kemi arritur rezultate konkrete në thjeshtimin dhe lehtësimin e...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, mori pjesë sot në takimin online të Komitetit Kombëtar për Lehtësimin e Tregtisë, ku...

Komisioni Rregullator i KQZ-së miraton rregulloren e mbledhjeve

TIRANË, 26 tetor/ATSH/ Komisioni Rregullator pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve miratoi sot vendimin “Për Rregulloren e Mbledhjeve të Komisionit Rregullator”. Objekti i kësaj rregulloreje është...

Progresraporti i KE/ Rama: Një pasqyrë e ndryshme nga ajo që...

TIRANË, 6 tetor/ATSH/ “Më vjen mirë që edhe një herë tjetër progresraporti është një pasqyrë krejt e ndryshme nga pasqyra që përpiqen çdo ditë...

Bashkëpunimi i ndërsjellë në fushën e sigurisë/ Shqipëria dhe Kosova me...

TIRANË, 2 tetor/ATSH/ Shqipëria dhe Kosova nënshkruan sot memorandumin për  "Bashkëpunim të ndërsjellë në fushën e sigurisë". Në kuadër të mbledhjes së përbashkët të dy...

Korridor dixhital Prishtinë-Tiranë mbështetur në teknologjinë 5G

TIRANË, 2 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e përbashkët mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë e vuri theksin sot edhe tek ndërlidhja, veçanërisht bashkëpunimi në...

Shqipëri-Kosovë, sot mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Tiranë

TIRANË, 2 tetor/ATSH/ Shqipëria dhe Kosova do të zhvillojnë sot në Tiranë mbledhjen e përbashkët të dy qeverive, vijim i traditës së nisur tashmë...

KLP cakton ish-kryeprokuroren Arta Marku drejtuese në Prokurorinë e Apelit Tiranë

TIRANË, 30 shtator/ATSH/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë zhvilloi sot në mesditë mbledhjen plenare të radhës në të cilën shqyrtoi disa çështje të rëndësishme. Pasi...

Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik nesër

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Opozita e Bashkuar kërkoi sot që nesër (e martë) të zhvillohet mbledhja e Këshillit Politik. Përfaqësuesit e opozitës në Këshillin Politik, Oerd...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA