Ballina Etiketimet Masat e policisë

Etiketim: Masat e policisë

Masat e Policisë për zgjedhjet e 30 qershorit, 7779 policë të...

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ - Drejtori i Rendit Publik, në Policinë e Shtetit, Albert Dervishaj publikoi të premten masat e marra nga Policia e Shtetit...

Ndeshja Shqipëri-Norvegji, 320 efektivë angazhohen për ruajtjen e sigurisë publike

TIRANË, 26 Mars/ATSH/- Ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Norvegjisë që do të zhvillohet në “Elbasan Arena”, ka vendosur në lëvizje Policinë e Shtetit e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA