Ballina Etiketimet Marku

Etiketim: Marku

27 vite në shërbim të pacientëve të vegjël/ Infermierja Kristina Marku,...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, e konsideroi sot infermieren e shërbimit të reanimacionit pediatrik në QSUT, Kristina Marku,...

Gara për Prokuror të Përgjithshëm, KLP interviston 3 kandidatët

TIRANË, 13 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka nisur intervistimin e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Sipas rendit të ditës të publikuar...

Marku në Mal të Zi: Bashkëpunim të vazhdueshëm rajonal për luftën...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/- Shqipëria ka marrë masat e saj ligjore e teknike për të goditur këdo që synon të bashkohet me terroristët ose që...

Marku – prokurorëve: Zbatoni rekomandimet, bashkëpunoni me institucionet ligjzbatuese

TIRANË, 13 maj /ATSH/ - Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku kërkoi sot nga drejtuesit e Prokurorive që të zbatojnë rekomandimet e qeverisë...

Marku: Prokuroria e Përgjithshme sistem i decentralizuar, pas ndryshimeve ligjore

TIRANË, 9 maj /ATSH/- Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme, Arta Marku, e cila garon për një mandat 7-vjeçar në krye të organit të akuzës,...

Siguria ushqimore, Marku kërkesë Prokurorisë Berat të nisë hetimet

TIRANË, 26 prill/ATSH/- Kryeprokurorja e Përkohshme, Arta Marku, ka kërkuar të premten që Prokuroria Beratit të nisë hetim mbi dyshimet mbi sigurinë ushqimore të...

Marku: Turp, prokuroria nuk është supermarket që çdo gjë ka çmim

TIRANË, 27 mars/ATSH/ - Kryeprokurorja Arta Marku gjatë analizës vjetore të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ka kërkuar nga prokurorët të hetojë çështjet e...

Marku-prokurorëve: Zvarritje e pajustifikuar në hetime dhe pastrimin e parave

TIRANË, 27 mars/ATSH-A.Fortuzi/ - Kryeprokurorja Arta Marku gjatë analizës vjetore të punës së Prokurorisë së Tiranës dhe asaj të Apelit në kryeqytet, u shpreh...

Hetimi i prokurorëve, Marku: Kuvendi të miratojë sa më shpejt ndryshimet...

TIRANË, 18 mars /ATSH/ - Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka bërë thirrje nga Durrësi që Kuvendi të miratojë sa më shpejt...

Ngritja e KLP, Marku: Hodhëm një gur themeli për gjithë sistemin...

TIRANË, 11 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Kryeprokurorja Arta Marku, në fund të procesit të votimit për krijimin e KLP është shprehur krenare për ngritjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA