Ballina Etiketimet Mançester

Etiketim: Mançester

FUTBOLL – Solskjaer: Nuk jemi në fazë shitjesh lojtarësh

MANÇESTER, 10 korrik /ATSH-AA/ - Trajneri i klubit anglez të “Mançester Junajtid”, Ole Gunnar Solskjaer, tërthorazi ka paralajmëruar “Interin”, “Juventusin” dhe “Real Madridin” se...

FUTBOLL – Maradona: Jam njeriu i duhur për Manchester United

MANCHESTER, 5 qershor /ATSH-AA/ - Legjenda e futbollit argjentinas dhe botëror, Diego Armando Maradona ka deklaruar se ai është njeriu i duhur për trajner...

FUTBOLL – Herrera largohet nga Mançester Junajtid në fund të sezonit

LONDËR, 11 ,aj /ATSH-DPA/ - Mesfushori Ander Herrera i ekipit anglez të “Mançester Junajtid” konfirmoi sot se do të largohet nga klubi kur kontrata...

FUTBOLL – Manchester United rrezikon pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve

TIRANË, 21 prill/ATSH/- Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, "Manchester United" është mundur edhe në Premier Ligën angleze me rezultatin e thellë 4-0 nga...

FUTBOLL – Solskjaer: Dua të rikthej gjendjen shpirtërore të “Mançester Junajtid”...

MANÇESTER, 8 prill /ATSH-AFP/ - Trajneri i “Mançester Junajtid”, Ole Gunnar Solskjaer shpreson që të rikthejë në grupin e tij mentalitetin e “Red Devils”...

“Interi” përgatitet të blejë mbrojtësin e “Mançester Junajtid”

TIRANË 2 janar /ATSH/- “The Sun”  nga Anglia, raporton se skuadra e "Interit" po përgatit një ofertë për anësorin e majtë të "Mançester Junajtid", Eshli...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA