Ballina Etiketimet Lokal

Etiketim: lokal

Tiranë/1 milion lekë gjobë pronarit të lokalit, theu aktin normativ duke...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/- Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë, pronarin e një restoranti dasmash, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në...

Durrës/ Organizoi dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ, gjobitet administratori i...

TIRANË, 25 korrik/ATSH/ Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë administratorin e një lokali, pasi organizoi dasmë në kundërshtim me...

BRITANI E MADHE – Johnson: Kufizime lokale, nëse nuk ndiqet distancimi...

LONDËR, 3 korrik /ATSH-DPA/ - Kryeministri britanik, Boris Johnson, paralajmëroi sot se qeveria mund të vendosë kufizime lokale, nëse njerëzit dështojnë të ndjekin rregullat...

Tiranë/ Theu urdhrin për herë të dytë duke hapur lokalin, i...

  TIRANË, 5 prill/ATSH/  -Theu urdhrin për herë të dytë, duke hapur lokalin, i bllokohet aktiviteti për 6 muaj. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4,...

Koronavirusi/ Rama vlerëson iniciativën e një lokali në Tiranë që mbylli...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama përshëndeti sot vendimin e një lokali në Tiranë, i cili mbylli me iniciativën e vetë ambientet për shkak...

GJERMANI – Ende mister vdekja e politikanit të CDU-së

BERLIN, 3 qershor /ATSH-ANSA/- Mbetet ende mister në Gjermani, vdekja e eksponentit politik të partisë, CDU, Werner Lubcke, 65 vjeç. Kryetari i zonës administrative të...

FOTO/ “E bukura dhe Bisha”, tashmë edhe me lokal për adhuruesit

TIRANË, 24 prill /ATSH/ - Për të gjithë adhuruesit e përrallës së famshme “The Beauty and The Beast” (E bukura dhe Bisha), vjen një...

Siguria ushqimore, AKU bllokon 2 lokale në Llogara

TIRANË, 21 gusht/ATSH/- Gjatë aksionit që Autoriteti Kombëtar i Ushqimit po ushtron në zonat bregdetare, trupa inspektuese DRAKU, Vlorë ka evidentuar 2 subjekte, me aktivitet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA