Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: Lista

Demokratët ngrohen në diell, memexhinjtë iu zunë vendin

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot një video ku ironizon kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha lidhur me diskutimet për listat e...

KQZ apel qytetarëve: Verifikoni emrin në listën e zgjedhësve dhe vendndodhjen...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve fton të gjithë qytetarët me të drejtë vote të verifikojnë emrin e tyre në listën e zgjedhësve, si...

Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli dhe kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi kanë shprehur sot qëndrimin e tyre...

Hartimi i listave të PD/ Shehi: E pafalshme që Berisha të...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi u shpreh sot se në kampin opozitar ka një marrëveshje parimore që...

Listat 100% të hapura sipas modelit më të mirë në Europë/...

TIRANË, 6 tetor/ATSH/ Kryetari grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, theksoi sot se "listat në zgjedhje janë 100% të hapura.Ne kemi marrë shembullin...

Listat janë të hapura/ Harrojini listat që ndjellin llumin e paranë...

TIRANË, 5 tetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në Kuvend, se listat janë të hapura, por "nuk ka lista të hapura që nën...

Publikohet ekstrakti i parë i listave zgjedhore të 25 prillit, qytetarët...

https://www.facebook.com/punetebrendshme.gov.al/videos/367898901003993/ TIRANË, 5 tetor/ATSH/ Ministria e Brendshme publikoi sot ekstraktin e parë të listave zgjedhore për zgjedhjet për Kuvendin e Shqipërisë, të datës 25 prill...

Hapja 100% e listave/ Hajdari: Qytetarët meritojnë të votojnë kandidatët përfaqësues

TIRANË, 29 shtator/ATSH/ Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari, theksoi se qytetarët sot meritojnë të votojnë kandidatët përfaqësues, sepse kanë humbur çdo lloj shprese...

Drafti i PS-së/ Gjiknuri: Lista 100 % të hapura dhe ruajtje...

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri, sqaroi sot draftin që socialistët kanë paraqitur për listat e hapura. Në një...

Çdo manovër që u heq të drejtën qytetarëve të zgjedhin vetë...

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se "çdo manovër mashtruese që u heq të drejtën qytetarëve të zgjedhin vetë edhe deputetët do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA