Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: Lista

“Puna ime e lidhur me socialistët kudo ata qofshin”/ Felaj: Vrapoj...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Deputetja e PS, Ermonela Felaj, e cila është përcaktuar e 13-a në listën e PS për qarkun e Tiranës, për...

Kryesuesja e listës së PS në Kukës, Gerta Duraku: Besimi dhe...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Kryesuesja e listës së PS për qarkun e Kukësit, Gerta Duraku u shpreh sot se i gjithë besimi dhe përgjegjësia...

Veliaj: 40 % e listës së PS janë zonja dhe zonjusha,...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me forumin e gruas tha se risia e Partisë Socialiste...

“PS ka aftësinë për të lexuar drejt shoqërinë shqiptare”/ Ndreca: Asnjë...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Plarent Ndreca, i cili është renditur i 20-i në listën e kandidatëve të PS për qarkun e Tiranës, deklaroi sot...

25 prilli/ Xhafaj: Çdo energji në funksion të një borxhi të...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Deputeti i PS-së, Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me listimin e kandidatëve për zgjedhjet elektorale të 25 prillit. Ish-ministri dhe ish-kreu...

Vasili: Lista e LSI, lista e njerëzve të ndershëm e të...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili reagoi sot pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama për listat e LSI. Vasili...

Veliaj: Lista e PS-së me risi dhe vlera, PD-LSI të parashikueshëm...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Drejtuesi politik për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, theksoi sot se teksa Partia Socialiste solli risi në listën e saj, duke...

KQZ fillon verifikimin e dokumenteve të kandidatëve për deputetë

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi bëri të ditur sot se menjëherë pas dorëzimit të listave shumemërore nga subjektet...

Lista e kandidatëve për deputetë e PD-së/ Endira Bushati: Po aq...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Ish-anëtarja e Kryesisë së PD-së, Endira Bushati, ka reaguar sot lidhur me listën e publikuar nga Partia Demokratike për zgjedhjet e...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Këshilli Kombëtar i PD-së miraton listën e...

TIRANË, 8 mars /ATSH – I. Vata/ Partia Demokratike ka përmbyllur procesin e listave të kandidatëve për deputetë në 12 qarqet e vendit. Partia Demokratike...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA