Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: Lista

“Kemi skuadër dhe qasje të re”/ Ne s’shkojmë para popullit për...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama theksoi sonte gjatë një emisioni televiziv se listat për kandidatë të Partisë Socialiste, për zgjedhjet e 25 prillit,...

“Prokurorë të larguar nga Vetingu kanë fëmijët në listat e LSI-së”/...

TIRANË, 10 mars/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot se "prokurorë të larguar nga vetingu kanë futur kalamajt...

Kryemadhi: Lista e LSI-së është lista e socialistëve të vërtetë

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi sot se, "lista e LSI-së është lista e socialistëve të vërtetë". "Ndërsa Edi Rama nuk ka...

Listat e kandidatëve për deputetë/ Kim: I takon KQZ-së dhe prokurorëve...

TIRANË, 10 mars /ATSH/ Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim deklaroi sot se është thelbësore që drejtuesit politikë të marrin përgjegjësi, që të...

Veliaj: Kandidatët tanë luajnë si një skuadër; PD-LSI me ekipe të...

TIRANË, 10 mars /ATSH – I. Vata- Drejtuesi politik i PS në qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shpjegoi sot strategjinë e përzgjedhjes së kandidatëve...

KQZ/ Kthehen për korrigjim të dokumentacionit listat e 6 subjekteve politike

TIRANË, 10 mars /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve ka kthyer për korrigjim të dokumentacionit listat shumemërore të 4 partive politike. Zyra për shtyp e Komisionit...

“Do marr më shumë se 10 mijë vota”/ Kodheli: Gjithmonë nder...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Deputetja e PS, Mimi Kodheli e renditur e 21-ta në listën për kandidatë për deputetë të PS në qarkun e...

I 32-ti në Tiranë/ Hysko: Listat e hapura të promovuara nga...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ “Listat e hapura të promovuara nga PS dhe Edi Rama, janë një mundësi e shkëlqyer për një të ri si...

Skuadra e PS-së harmonizon eksperiencën me energjitë e reja/ Proces historik...

TIRANË, 9 mars/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kryetar i Partisë Socialiste, deklaroi sot se në zgjedhjet e 25 prillit, PS ka një skuadër...

Basha: Kriteret që mishërojnë kandidatët e listës fituese janë sfidat e...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Kryetari i PD, Lulzim Basha deklaroi sot se, “me listën e miratuar dje, PD me aleatët nisi marshimin drejt ndryshimit”. “Këto...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA