Ballina Etiketimet Kucove

Etiketim: kucove

Foto/ Kuçovë, rikonstruksion 25 shtëpive të familjeve në nevojë

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Në kuçovë do të nisë zbatimi i projektit për rikonstruksionin e 25 shtëpive të familjeve rome, egjiptiane dhe atyre në nevojë. Lajmi...

Kuçovë, në 6 vite mbi 10 milionë euro investime

TIRANË, 28 tetor/ATSH-Maela Marini/  "Kuçova ka njohur dorën e ndryshimit dhe në 6 vite ka mbi 10 milionë euro investime në infrastrukturën rrugore, mbrojtjen...

Kuçovë/ Rikonstruktohet rrjeti i tensionit të ulët, furnizim korrekt me energji...

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Në Havaleas të Kuçovës po bëhet rikonstruksioni i rrjetit të tensionit të ulët, një punë që do çojë në furnizimin korrekt...

Investimi në ujësjellës, furnizim 24 orë me ujë për 30 mijë...

TIRANË, 23 gusht/ATSH/ Agjencia Kombëtare e Ujësjellës Kanalizimeve dhe Infrastrukturës së Mbetjeve njoftoi sot se "së shpejti nis investimi për zhvillimin e infrastrukturës moderne...

Bashkia Kuçovë investime në rrugët rurale

TIRANË, 22 gusht/ATSH/ Bashkia e Kuçovës ka nisur investimet në fshatrat Mendrakë dhe Luzaj, duke ndërhyrë në hapjen e rrugëve me qëllim shmangien e...

Kuçovë, nis rikonstruksioni i plotë i dy ambulancave

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Në Kuçovë ka nisur rikonstruksioni i plotë i dy ambulancave përkatësisht në lagjen "1 Maji" dhe në fshatin Kozare. Lajmi është bërë...

Rukie Cenollari pas përfundimit të studimeve të larta, punësohet pasi aplikon...

TIRANË, 23 korrik /ATSH/ Rukie Cenollari pas aplikimit pranë Zyrës Vendore të Punësimit në Kuçovë u punësua pranë një subjekti. Rukie Cenollari përfundoi arsimin e...

Policia e Shtetit sjellje profesionale në protesta

TIRANË, 7 qershor/ATSH/- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "në protestat e opozitës Policia e Shtetit është sjellë në mënyrë shembullore dhe profesionale". Në fjalën...

Përgjimet, për të përbaltur Shqipërinë dhe penguar hapjen e negociatave

TIRANË, 7 qershor/ATSH/- "Çështja e përgjimeve bëhet jo vetëm për të sulmuar qeverinë, por për të përbaltur dhe masakruar Shqipërinë në sytë e të...

Iu drejtua Zyrës së Punës, punësohet i riu nga Kuçova

TIRANË, 16 prill /ATSH/ - Rastet e punësimit përmes ndërmjetësimit të Zyrave të Punës, janë gjithnjë e në rritje. I tillë është rasti i Endrit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA