Ballina Etiketimet Kucove

Etiketim: kucove

Ministri Peleshi në bazën ajrore të Kuçovës: Në vjeshtë nis puna...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ Punimet për rindërtimin e bazës ajrore të Kuçovës pritet të nisin në muajin tetor të këtij viti. Lajmin...

Vokshi: Shkolla “18 Nëntori” në Kuçovë pa ngrohje dhe me lagështi

TIRANË, 27 janar /ATSH/ “Propaganda e fasadave me ngjyra në shkolla, lë fëmijët në Kuçovë mes të ftohtit e lagështisë”, deklaroi sot ish-deputetja e...

Kuçovë/ Felaj: Vijon puna për pastrimin e kanaleve, plan konkret për...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj u shpreh se po vijon puna me pastrimin e kanaleve, në territorin e Kuçovës,...

Rikonstruktohet shkolla e fshatit Tapi në Kuçovë/ Kushte më të mira...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Një tjetër shkollë e rikonstruktuar në bashkinë e Kuçovës, do të presë nxënësit në kushte më të mira dhe standarde bashkëkohore. Deputetja...

Investimet në Kuçovë/ Përmirësohen kushtet për banorët e zonave rurale

TIRANË, 18 nëntor/ATSH/ Investimet në objektet arsimore, ujësjellës, qendra shëndetësore dhe rrugë po transformojnë çdo ditë jetën e komuniteteve në zonat rurale të Kuçovës. Deputetja...

Transformim pas 60 vitesh i ujësjellësit të Kuçovës/ Furnizim 24 orë...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Rreth 25 mijë banorë të Kuçovës do të kenë 24 orë ujë të pijshëm në ditë, me cilësi dhe sipas standardeve...

Kuçovë/ Investimet në vepra publike, më shumë shërbime për qytetarët

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/- Puna me legalizimet po vijon me ritme të përshpejtuara, të gjitha aplikimet për legalizim nga qytetarët, të bëra mē herët...

Rruga Tiranë-Kuçovë në një kohë më të shkurtër/ Nisin punimet në...

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Rruga që lidh Tiranën me Kuçovën, duke kaluar nga Belshi, është një nga investimet më të mira të qeverisë, e cila...

Zgjidhet kryetari i PS-së në Kuçovë, Felaj: Proces serioz dhe frymë...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj vlerësoi sot procesin e zgjedhjes së kryetarit të Partisë Socialistë të bashkisë Kuçovë, Sybi Shehu. "Sapo...

“Infrastruktura Bashkiake III/ Specialistët vëzhgim në zonat urbane të Kuçovës

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/- Specialistë nga Instituti Kombëtar i Trashëgimisë Kulturore kanë kryer një vëzhgim në Kuçovë. Inspektimi është kryer në kuadër të projektit “Infrastruktura Bashkiake...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA