Ballina Etiketimet Interpelance

Etiketim: interpelance

Shërbimi Psiko-Social/ Ministrja Kushi: Dyfishimi i numrit të punonjësve vjen si...

TIRANË, 29 tetor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi tha sot se, “së shpejti do të dyfishohet numri i punonjësve psiko-socialë në...

Kuvend/Dekreti i Presidentit për ndryshimet në Kodin Zgjedhor dhe interpelancë me...

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ - Kuvendi zhvillon sot seancën plenare të radhës ku pritet të diskutohen një sërë projektligjesh. Në rend të ditës parashikohet një...

Kuvendi/ Interpelancë me Kryeministrin dhe ministrin e Brendshëm

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ Kuvendi i Shqipërisë zhvillon sot seancën e radhës. Në rendin e ditës të seancës së sotme është parashikuar një interpelancë me...

Kuvend – Interpelancë me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi

TIRANË, 17 shtator /ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku është kërkuar një interpelancë me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi nga deputeti...

Kuvend/ Interpelancë më ministren e Arsimit dhe ministrin e Punëve të...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën e radhës ku në rend të ditës është një interpelancë urgjente me ministren për Arsimin, Rininë dhe...

Kuvend/ Interpelancë me ministrin e Brendshëm

TIRANË, 4 qershor /ATSH/ Kuvendi i Shqipërisë zhvillon sot seancën plenare ku do të ketë një interpelancë urgjente me ministrin e Brendshëm kërkuar nga...

“Me protestuesit e vërtetë është zhvilluar dialog”, Rama: I kam mbaruar...

TIRANË, 28 maj/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “i kam mbaruar fjalët e mia për teatrin, nuk kam asgjë për të thënë dhe...

Kuvendi shqyrton sot aktin normativ për paketën “Anti KÇK”

TIRANË, 5 mars /ATSH/ -Kuvendi zhvillon sot Seancën Plenare ku do të shqyrtohet Akt normativ nr. 1, datë 31.01.2020 “Për masat parandaluese në kuadër...

Dëmtimi i pyjeve, Klosi: 150 mijë hektarë të prekur, do sjellim...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, theksoi sot se sëmundja e procesionarit ka prekur rreth 150 mijë hektarë të sipërfaqes...

Burgjet jo më institucionet ku ligjin e bëjnë të dënuarit, Gjonaj:...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot se reformat dhe masat e ndërmarra nga qeveria kanë dhënë rezultate konkrete dhe tanimë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA