Ballina Etiketimet IGJEUM

Etiketim: IGJEUM

U ndje edhe në kryeqytet/ Tërmeti me magnitudë 5 ballë e...

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ Një tërmet me magnitudë 5 të shkallës Rihter me epiqendër në Gostivar, në Maqedoninë e Veriut është regjistruar sot në...

Lëkundje tërmeti me magnitudë 4.2 ballë në veriperëndim të Belshit, nuk...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Disa lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend mbrëmjen e së enjtes. Ministria e Mbrojtjes informon se sipas IGJEUM, lëkundjet e tërmetit...

Lëkundje tërmeti me magnitudë 4.3 të shkallës Rihter, epiqendra në veri...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ - Shqipëria është goditur sërish nga lëkundje tërmeti pasditen e sotme. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit tërmeti që...

Departamenti i Sizmologjisë: 524 tërmete që nga lëkundja e fortë e...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ 524 lëkundje të tokës që nga lëkundja e fortë e mëngjesit të djeshëm janë shënuar sipas Departamentit të Sizmologjisë dhe Instituti...

Sizmologu Duni për ATSH: E keqja më e madhe ka kaluar,...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë një panoramë të tërmetit që goditi sot vendin. Në një prononcim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA