Ballina Etiketimet Holokaust

Etiketim: Holokaust

SHËNIM – Izraeli dhe Polonia përkujtojnë Holokaustin

TEL AVIV, 12 prill /ATSH-DPA/ - Izraelitët qëndruan në heshtje për dy minuta sot, ndërkohë që sirenat e alarmit oshëtinin në kujtim të gjashtë...

TEL AVIV – Netanyahu: Izraeli kundër pranisë ushtarake iraniane në Siri

TEL AVIV, 12 prill /ATSH-DPA/ - Në një bisedë telefonike me presidentin rus, Vladimir Putin, kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu deklaroi se vendi i tij...

Video/ Rama nderohet në SHBA me çmimin për Pluralizmin Kulturor

TIRANË, 5 Mars/ATSH-Z.Tosku/ - Në ambjentet e Shtëpisë së Bardhë, kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama i është dorëzuar sot Çmimi për Pluralizmin Kulturor, nga i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA