Ballina Etiketimet Gledis Nano

Etiketim: Gledis Nano

Nano në Elbasan: Policia e angazhuar për parandalimin e ngjarjeve kriminale

TIRANË, 19 janar /ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano mori pjesë sot në analizën vjetore të punës së strukturave të...

Nano: Policia e Shtetit do të jetë palë vetëm me ligjin...

TIRANË, 15 janar/ATSH/- Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano mori pjesë një ditë më parë në ceremoninë për emërtimin e një...

Rruga në Peshkopi me emrin e Dëshmorit të Policisë, Artan Cuku

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Një rruge në pedonalen e qytetit të Peshkopisë, iu vendos sot emri i Dëshmorit të Policisë, Artan Cuku. Drejtori i përgjithshëm...

Nano: Policia sot, më e trajnuar dhe më e mirëpajisur me...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, deklaroi sot në ceremoninë  e mbajtur me rastin e 109-vjetorin e...

Certifikohen kursantët e rinj të Patrullës së Përgjithshme

TIRANË, 30 dhjetor /ATSH/ Kursantët e rinj të Patrullës së Përgjithshme kanë përfunduar sot trajnimin në Akademinë e Sigurisë dhe tashmë janë të gatshëm...

Katari, mbështetje policisë për projekte të rëndësishme

TIRANË, 15 dhjetor /ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano priti në takim ambasadorin e Katarit në Shqipëri, Ali Bin Hamad...

Nano: Rënie të trafikimit drejt Italisë me 100%

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Drejtori i përgjithshem i Policisë së Shtetit, Gledis Nano deklaroi sot se, ka një rënie të trafikimit drejt Italisë me...

Austria kontribut për ngritjen e një strukture të Policisë Alpine

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor, Gledis Nano, priti në takim, ambasadorin e Austrisë në Shqipëri, Christian...

Nano takon drejtorin e ri të Interpolit: Angazhim maksimal për bashkëpunim

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano mori pjesë në sesionin e 89-të të Asamblesë së Përgjithshme të Interpolit...

Efektivët e policisë, test periodik për përdorimin e lëndëve narkotike

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit nënshkroi sot marrëveshje bashkëpunimi me laboratorin mjekësor “Intermedica Center sh.p.k”, për të ndaluar përdorimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA