Ballina Etiketimet Gjonaj

Etiketim: Gjonaj

Gjonaj: Hodhëm themelet e drejtësisë së re për t’i bërë ballë...

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Ish-ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, përmes një mesazhi në ditën e përmbylljes së detyrës si Ministre Drejtësie, theksoi faktin se është...

Kim takon Gjonajn: Me udhëheqjen e saj Reforma në Drejtësi ka...

TIRANË, 7 shtator/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim takoi sot ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Ambasadorja Kim përmes një...

Ndihma juridike falas, Gjonaj: 1684 qytetarë përfituan në periudhën janar-korrik

TIRANË, 23 gusht/ATSH/ 1684 qytetarë kanë përfituar ndihmë juridike falas në periudhën janar-korrik 2021 nga Qendra e Shërbimit të Ndihmës Juridike Parësore. Shifrat i publikoi...

Regjistri Kombëtar i Testamenteve, garanci dhe transparencë për qytetarët

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Me kuadrin e ri ligjor për noterinë, tashmë qytetarëve u ofrohet shërbim i sigurt, i shpejtë dhe transparent, pa cënuar konfidencialitetin...

Gjonaj: Mbi 67 mijë qytetarë aplikuan për dëshmi penaliteti me kosto...

TIRANË 13 gusht /ATSH-I.Vata/- Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot se me shërbimin online në e-Albania, përfituan 67347 qytetarë për të marrë dëshminë...

Gjonaj: Strategjia Ndërsektoriale ka në thelb sistemin e drejtësisë të pavarur

TIRANË 11 gusht /ATSH-I.Vata/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot se institucioni që drejton ka rakorduar punën për hartimin e Strategjisë Ndërsektoriale të...

Mozaiku i Tiranës, Gjonaj: Zonë tërheqëse e trashëgimisë kulturore

TIRANË 10 gusht /ATSH-I.Vata/ Ministria e Kulturës po zbaton në njësinë 7 në Tiranë projektin për Mozaikun e Tiranës, duke mundësuar veç ruajtjes së...

Kanal denoncimi antikorrupsion, Gjonaj fton qytetarët

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka ftuar sot qytetarët që të denoncojnë çdo rast korrupsioni. Gjonaj ka theksuar se tashmë qytetarët kanë...

Gjonaj: Plotësimi me gjyqtarë i Gjykatës së Lartë dhe i Kushtetueses...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj u uroi sot suksese për detyrën e re dy anëtarëve të rinj të Gjykatës së Lartë,...

Koordinatori kombëtar kundër korrupsionit, Ministria e Drejtësisë me 2 dokumente të...

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ Ministria e Drejtësisë ka miratuar dy dokumente të rëndësishme në kuadër të rolit të Koordinatorit Kombëtar Kundër Korrupsionit. Ministrja e Drejtësisë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA