Ballina Etiketimet Gazment bardhi

Etiketim: Gazment bardhi

Bardhi në Gramsh: Plan pune për të dalë nga kriza e...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi u takua me banorë të zonës Pishaj në Gramsh, ku...

Bardhi në Fushë Mbret: Pas 25 prillit, Elbasani do t’i kthehet...

TIRANË, 19 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD në qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, dhe kandidatët Zheni Gjergji e Eugen Isai, u takuan me...

Bardhi: Kur qeveria mashtron dhe nuk përmirëson jetën tuaj, duhet ndëshkuar...

TIRANË, 15 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi bashkëbisedoi me banorë të Gjergjovinës në Gramsh, ku ndau me ta mesazhin,...

Bardhi në Elbasan: Nuk premtojmë mrekulli, por normalitet përmes angazhimeve konkrete

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi zhvilloi një takim me banorë të lagjes “5 Maji”, i...

Bardhi me banorë të Elbasanit: Bashkë për të ndryshuar modelin e...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi dhe ekipi i kandidatëve për deputetë në këtë qytet, u takuan me...

Bardhi: Rinia, shtyllë kryesore e fushatës dhe e qeverisjes nesër

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u takua me të rinj, studentë dhe votues për herë të parë,...

Bardhi në Belsh: Jo thjesht rotacion më 25 Prill, na duhet...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u takua sot me dhjetëra të rinj të zonës së Belshit ku...

Bardhi me Shoqatën e gjuetarëve: Moratoriumi kombëtar 8-vjeçar, i paligjshëm

TIRANË, 30 mars /ATSH/ Në pozicionin e Sekretarit të Përgjithshëm të PD dhe drejtuesit politik për Elbasanin, Gazment Bardhi u takua me përfaqësues të...

Bardhi, takime në Floq: Prioritet i 4 viteve të para, nxjerrja...

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi zhvilloi sot një takim me banorët në Floq, në njësinë administrative Klos...

Bardhi takim me të rinjtë: Stimulim sipërmarrjeve të reja përmes skemave...

TIRANË, 18 mars /ATSH/ Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi u takua sot me një grup të rinjsh që kanë mbaruar në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA