Ballina Etiketimet Foto e Dites

Etiketim: Foto e Dites

Rama me Merkel në Samitin e Ballkanit Perëndimor

TIRANË, 5 korrik/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot “Foton e ditës” me Kancelaren e Gjermanisë Angela Merkel, e cila ka qenë e ftuar...

Foto e ditës – Dy qeveritë në Pejë, me simbolin e...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/- Dy kabinetet qeveritare të Shqipërisë dhe Kosovës, të kryesuar nga kryeministrat respektivë Edi Rama dhe Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së pestë...

“Foto e Ditës”, Kryeministri Rama me pasagjerët e parë të “AIR...

TIRANË, 15 Shtator/ATSH/- “AIR ALBANIA” kompania e parë ajrore shqiptare, ku aksioner është edhe shteti shqiptar, nisi sot zyrtarisht fluturimet në linjën Tiranë-Stamboll. Kryeministri Edi Rama...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA