Ballina Etiketimet Fluturime

Etiketim: fluturime

PARIS – Franca pezullon fluturimet me Brazilin për shkak të COVID-19

PARIS, 13 prill /ATSH-DPA/ - Franca po pezullon të gjitha fluturimet me Brazilin, i prekur veçanërisht keq nga kriza e COVID-19, njoftoi sot kryeministri...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e nesërme, e mërkurë, 14 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të martën

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e martë, 13 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën thirrje pasagjerëve...

British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air gati të rifillojnë fluturimet...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Duke filluar nga sot, British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air bëhen gati të rifillojnë fluturimet direkte Tiranë-Londër dhe anasjelltas. Tirana Airport...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të shtunën

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për ditën e nesërme, e shtunë, 10 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Operimet në aeroportin e Rinasit dhe në hapësirën ajrore shqiptare kthehen...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar “NënëTereza” rinisën sot, pas një bllokimi prej më shumë se 2 ditësh, për shkak të ndalimit të...

Rinisin fluturimet esenciale në Rinas/ Balluku: Nesër edhe ato komerciale, ruajtëm...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi se sot ka filluar punën trafiku ajror për fluturimet esenciale, të cilat janë...

TIA/ Rinisin nesër fluturimet e programuara

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Tirana International Airport njofton se fluturimet e programuara rinisin nesër në mëngjes, ndërkohë që sot do të kryhen operimet për fluturimet...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e nesërme, e mërkurë, 7 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 20 fluturime të konfirmuara për të hënën

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 20 fluturime për ditën e nesërme, e hënë, 5 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA