Ballina Etiketimet Flamur Noka

Etiketim: Flamur Noka

Noka: Kanë braktisur çdo familje në Vorë dhe kudo

TIRANË, 19 prill /ATSH/ Kandidati i PD për qarkun e Tiranës, Flamur Noka ishte sot në Vorë, në një familje e cila, sipas tij...

Noka në Vorë: Në 25 Prill merr fund qeveria e mafies...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Banorët e një pallati në Vorë takuan drejtuesin politik të PD në Vorës, Flamur Noka. Një banor tregon për vendimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA