Ballina Etiketimet Familje ne nevoje

Etiketim: familje ne nevoje

Kukës/ Dhurohen 10 shtëpi të reja për familjet në nevojë

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ Kryetari i bashkisë Kukës, Safet Gjici, së bashku me Kryetarin e Shoqatës “Jetimët e Ballkanit”, Halil Kastrati dorëzuan 10 çelësa...

Strehimi/ 247 familje në nevojë përfitojnë apartamente me kosto të ulët

TIRANË, 11 gusht /ATSH/ Enti Kombëtar i Banesave u vjen në ndihmë 247 familjeve në nevojë në 5 bashki të vendit. Në saj të 5...

Gjirokastër/ Vijon operacioni humanitar, 50 familje u ndihmuan me ushqime dhe...

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ Bashkitë e qarkut të Gjirokastrës vijojnë shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë dhe të moshuarit. Prefekti i qarkut, Astrit Aliaj, tha...

Prefekti Malaj për ATSH-në: Ndihma ushqimore pranë 2165 familjeve në vetëm...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ Në vijim të fazës së dytë të operacionit humanitar për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, në qarkun e Elbasanit...

Prefekti Malaj për ATSH-në: 585 familje në nevojë u ndihmuan me...

TIRANË, 19 maj/ATSH/ Në vijim të fazës së dytë të operacionit humanitar për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, në qarkun e Elbasanit...

Operacioni humanitar/ 267 familje në nevojë u ndihmuan në Kamëz në...

TIRANË, 16 maj/ATSH/ -Në të gjithë vendin vijon operacioni humanitar për të gjithë familjet më në nevojë si dhe për të gjithë pensionistët e...

Operacioni humanitar/ Prefekti Aliaj për ATSH-në: 110 familje u ndihmuan sot...

TIRANË, 29 prill/ATSH/ Në të gjitha njësitë e vetëqeverisjes vendore ka vazhduar procesi i e ndarjes së ndihmave ushqimore dhe pakove me medikamente mjekësore...

Operacionet humanitare/ Vetëm sot ndihma për 11 907 familje

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Operacionet humanitare në gjithë vendin po vijojnë, ndërkohë që sot u ndihmuam 11 907 familje e pensionistë të vetmuar me ushqime,...

Bashkia e Tiranës ndihmon 19 mijë familje me paketa ushqimore e...

TIRANË, 16 prill /ATSH/ Në këto ditë të vështirë si pasojë e pandemisë COVID-19, janë rreth 19 mijë familje që janë ndihmuar nga bashkia...

Administrata e bashkisë Përrenjas, 150 pako ushqimore në ndihmë të familjeve...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Në kohë vështirësie, qytetarët solidarizohen me njëri-tjetrin duke u ardhur në ndihmë kategorive që kanë nevojë më së shumti, në kuadër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA