Ballina Etiketimet Erion Veliaj

Etiketim: Erion Veliaj

Veliaj prezanton Kodhelin: Farka do e mbështesë Mimin, gjithmonë u është...

  TIRANË, 14 mars/ATSH/ Mimi Kodheli u prezantua zyrtarisht si kandidate për deputete e zonës së Farkës në Tiranë. Përkrah kryetarit të Bashkisë së Tiranës,...

Veliaj: Përballë kemi një ekip që nuk është akoma gati, të...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Drejtuesi politik i qarkut të Tiranës për Partinë Socialiste, Erion Veliaj gjatë takimit me koordinatorët e fushatës, tha se në...

Veliaj: 40 % e listës së PS janë zonja dhe zonjusha,...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me forumin e gruas tha se risia e Partisë Socialiste...

KAS anulon gjobën ndaj Veliajt për shtëpitë e rindërtuara nga tërmeti...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi sot të anulojë gjobën e vendosur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ndaj kryetarit të...

FOTO/ Veliaj publikon pamje nga pika më e re tërheqëse në...

TIRANË, 8 Dhjetor/ATSH/ Shumë shpejt qytetarëve dhe vizitorëve të Parkut në Liqenin Artificial në kryeqytet do t'iu kthehen rreth 3600 m² hapësirë për sport...

Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me djalin më...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ -Pas fitores spektakolare dje ndaj Bjellorusisë që na ngjiti në krye të grupit,  njeriu i ndeshjes Sokol Cikalleshi i ka...

Veliaj: PD i fut nga dritarja ata që Vetingu i nxjerr...

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka komentuar procesin e zgjedhjes së kandidatëve për deputetë në PD, duke theksuar nga Njësia...

Veliaj, batuta me gazetarin Dhimitër Gjoka: Perënduan kohët e gazetarisë së...

TIRANË, 1 tetor /ATSH/ Gjatë vizitës në shtëpinë e Dhimitër Gjokës, gazetarit ikonë të TVSH, i cili ka përfituar nga dëmshpërblimi i bashkisë së...

Meta: Të themelojmë një media transparente /Veliaj: Ka jo vetëm lekët...

TIRANË, 18 gusht /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehu sot solidaritetin e tij, me të gjithë gazetarët që janë në një presion brutal...

Kim e Veliaj me të rinjtë e Këndit Amerikan: Angazhimi qytetar...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Klubi i Ambasadorëve të Natyrës i Këndit Amerikan në Tiranë organizoi një takim për të mirëpritur anëtarët e rinj dhe për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA