Ballina Etiketimet Durrës

Etiketim: Durrës

E rindërtuar pas shembjes nga tërmeti, shkolla “Bedrie Bebeziqi” në Durrës...

TIRANË, 26 korrik /ATSH/ Shkolla "Bedrie Bebeziqi" e rindërtuar në Durrës, pas prishjes nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, ka fituar çmimin prestigjioz ndërkombëtar...

Rindërtohen shkolla fillore dhe kopshti në Perlat të Durrësit

TIRANË, 26 korrik/ATSH/ Shkolla fillore dhe kopshti në Perlat të Durrësit, i rrënuar nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, janë rilindur për fëmijët e...

Mbi 14 mijë pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore...

TIRANË, 24 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrën e plazhit të vjetër në Durrës, një nga 29 qendrat...

50 euro për të kaluar kufirin, policia godet një rast të korrupsionit...

TIRANË 24 korrik /ATSH-I.Vata/- Punonjësit e Policisë Kufitare në Port Durrës, gjatë kryerjes së procedurave të regjistrimit të shtetasve që kalojnë kufirin, kanë goditur...

Operacioni “Rada”, sekuestrohen mbi 11 kg lëndë narkotike në Portin e...

TIRANË 23 korrik /ATSH-I.Vata/ Finalizohet me sukses operacioni "Rada" në Portin e Durrësi, ku përgjatë dy fazave të këtij operacioni janë sekuestruar 11 kg...

“Prishje e qetësisë publike”, gjobitet me 1 milion lekë pronari i...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Policia e Durrësit procedoi penalisht dhe ndëshkoi me masë administrative pronarin e një subjekti, pasi u konstatua duke vijuar organizimin e...

Njësitë e lëvizshme në Durrës, Manastirliu: Rrezik nga varianti Delta, prioritet...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndoqi nga afër procesin e vaksinimit me njësitë e lëvizshme në zonën...

Rama publikon maketin e përfunduar nga Emaar Group, ja si do...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Porti i Durrësit do të transformohet në Marinën më të madhe në Mesdhe, një investim, më i madhi i huaj në...

Porti i Durrësit/ Përpunohen 7 anije me 23 970 tonë mallra

TIRANË, 20 korrik /ATSH/ Në portin e Durrësit vijon të martën përpunimi i mallrave nga anijet tregtare. Autoriteti Portual Durrës bën të ditur se po...

Arrestohet 30 vjeçari në Durrës, iu sekuestruan 2 mina me telekomandë

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Një 30 vjeçar nga Durrësi u arrestua nga policia, pasi akuzohet për veprën penale "Mbajtje pa leje dhe prodhimi i armëve,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA