Ballina Etiketimet Divjake

Etiketim: Divjake

Braçe: Në Divjakë kemi një orë e tridhjetë minuta që presim...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe u shpreh se ka pasur vonesa nga ana e numëruesve të PD-së në Divjakë. Braçe...

“Deri sa erdhëm ne në pushtet ishte në mëshirë të fatit”/...

TIRANË, 21 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "në bregdetin e Divjakës do të bëhet një nga investimet më të bukura të...

Braçe: Ujësjellësi që kurrë nuk çoi ujë në një familje, monumenti...

TIRANË, 18 prill /ATSH/ Kandidati për deputetet i PS në qarkun Fier, zv.kryeministri Erion Braçe zhvilloi një takim me banorë në Kryekuq, Divjakë. Braçe gjatë...

Investimet në fshat nga kanalizimet, te urbanizimi/ Braçe takime në Divjakë:...

TIRANË, 15 prill/ ATSH/ Zëvendëskryeministri njëkohësisht kandidati për deputet i Partisë Socialiste, në qarkun e Fierit, Erion Braçe, zhvilloi takime me banorët e fshatit...

Basha me fermerin në Divjakë: 100 milionë euro subvencione, infrastrukturë dhe...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bisedë ndryshe me fermerin Lulzim Noreci, në fshatin...

Basha me të rinjtë në Divjakë: Shqipëria me standarde europiane nis...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Kreu i PD, Lulzim Basha, gjatë vizitës së tij në qytetin e Divjakës, është ftuar nga të rinjtë për piknik. Duke...

Basha në Divjakë dhe Lushnjë: Për 8 vite, Rama shpërndau premtime...

TIRAN, 8 prill/ATSH/ Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është ndalur në Divjakë për të vazhduar turin e takimeve me qytetarë dhe biznese. Gjatë ecjes,...

Përfundon rruga e Çermave për në Divjakë/ Sezoni i ri turistik,...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Ndërtimi i rrugës së Çermave për në Divjakë ka përfunduar dhe kjo rrugë tashmë do të ofrojë për banorët dhe...

“Tatimi 0 % ndihmë për bizneset në këtë kohë të vështirë”/...

TIRANË, 17 mars /ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe vizitoi sot një punishte të përpunimit të drurit në Çermë Kamp në Divjakë. Braçe u shpreh se tatimi...

Braçe: Divjaka po rritet edhe me linjat e përpunimit të qumështit

TIRANË, 8 mars /ATSH – I. Vata/ “Divjaka jonë po rritet çdo ditë, jo veç prej prodhimit nga tokat, serrat, por edhe nga përpunimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA