Ballina Etiketimet Diversitet

Etiketim: diversitet

BRUKSEL – Komisioni Europian planifikon rishikimin e diversitetit

BRUKSEL, 24 qershor /ATSH-DPA/ - Komisioni Europian njoftoi sot se do të përpiqet të forcojë diversitetin e tij të brendshëm. "Komisioni do të punojë për...

BJELLORUSI – Vendi kërkon të reduktojë varësinë ndaj naftës ruse

MINSK, 21 janar /ATSH-AFP/- Bjellorusia dëshiron të diversifikojë burimet e saj të furnizimit dhe të zvogëlojë varësinë ndaj naftës ruse, njoftoi sot presidenti Aleksandër...

SOFT NEWS – 841 gjuhë? Po, në Guinenë e Re Papua!

PORT MORESBY, 15 nëntor /ATSH-AFP/ - Një udhërrëfyes i vetëm komunikimi nuk do të ishte një ndihmë e madhe gjatë udhëtimit tuaj të ardhshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA