Ballina Etiketimet Çuçi

Etiketim: Çuçi

Mbështetje e drejtpërdrejtë financiare për sektorin blegtoral

TIRANË, 6 prill /ATSH/- Një kompleks blegtoral model është ngritur në periferi të Tiranës ku Bedri Dema mbarështon prej vitesh gjedhët në Kashar. Aktualisht,...

Çuçi: Veprimet e opozitës ekstreme dhe të pajustifikuara

TIRANË, 4 prill /ATSH/ - Një lajmi i mirë mund të quhet ky i sotmi për fermerët të cilët janë prekur nga ndryshimi i...

Çuçi: Opozita, të gjitha hapësirat ligjore për të garantuar zgjedhje të...

TIRANË, 3 prill /ATSH-A.ALLA/ - ''Përsa i përket pjesës së opozitës që është jashtë po ju them se ka pasur të gjitha hapësirat ligjore...

Çuçi: Kompensim fermerëve të qumështit

TIRANË, 2 prill/ATSH/- Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi i pranishëm në një studio televizive tha se prodhuesit e qumështit tashmë do...

Çuçi: Bujqësia me rritje të qëndrueshme dhe me ndikim në ekonomi

TIRANË, 23 mars/ATSH/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi në Kongresin e Partisë Socialiste ka ndarë vizionin për qeverisjen vendore, duke...

Çuçi: Granti 2 milionë euro për një bujqësi konkurruese

TIRANË, 21 mars /ATSH-A.ALLA/ - "Marrëveshja që po miratojmë sot për grantin 2 milionë euro me GIZ synon të adresojë si duhet sfidën e...

Programi IPARD II- Çuçi: Gati të hapim thirrjen e dytë për...

TIRANË, 19 mars /ATSH/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi, tha sot se, "po bëhemi gati të hapim thirrjen e dytë...

Zv/ministrja Çuçi: Qeveria e angazhuar për uljen e ndotjes dhe përmirësimin...

TIRANË, 19 mars/ATSH/ - Zëvendësministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Ornela Çuçi ka zhvilluar në Tiranë një takim me përfaqësues të vendeve të Mesdheut për...

Pakti për Universitetin/ Qeveria, 1 milion euro Universitetit Bujqësor të Tiranës

TIRANË, 13 mars/ATSH/ Për herë të parë Universiteti Bujqësor i Tiranës do të ketë fermën e vet didaktike në shërbim të studentëve dhe pedagogëve. Qeveria...

Çuçi viziton Pukën, njihet me planin e zhvillimit të mëtejshëm të...

TIRANË, 8 mars/ATSH/ - Kreu i bashkisë së Pukës, Gjon Gjonaj priti sot në një vizitë zyrtare ministrin e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA