Ballina Etiketimet Cela

Etiketim: Cela

Drejtësia penale/ Memorandum Mirëkuptimi mes Prokurorisë së Përgjithshme dhe Prezencës së...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Prokurori i përgjithshëm Olsian Çela dhe kreu i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri ambasadori Vincenzo Del Monaco nënshkruan sot Memorandumin e...

75-vjetori i lindjes së shkrimtarit Zija Çela/ Meta: Personalitet i shkëlqyer...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ Presidenti Ilir Meta me rastin e 75-vjetorit të lindjes, ka uruar shkrimtarin Zija Çela të cilin e...

Reforma në energjetikë/ Çela: Arkëtojmë 300 milionë dollarë më shumë se...

TIRANË, 18 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtori i OSHEE, Ardian Çela, ndërsa foli për reformën në sektorin energjetik të ndërmarrë nga qeveria në...

Shkeljet e prokurorëve/Memorandum bashkëpunimi mes ILD dhe Prokurorisë së Përgjithshme

TIRANË, 5 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani dhe Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela formalizuan sot përmes nënshkrimit të një memorandumi,...

Zgjidhen dy prokurorë të rinj në KLP/ Çela: Të sigurojmë që...

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Në mbledhjen e Përgjithshme e Prokurorëve që u zhvillua sot për zgjedhjen e anëtarëve prokurorë në Këshillin e Lartë të Prokurorisë...

Fermeri Lavdrim Çela, ndër aplikuesit e skemës së naftës pa taksa:...

TIRANË, 25 janarATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë aplikimet e fermerëve me NIPT në portalin e-albania për të përfituar naftën falas. Skema e re...

Prokuroria e Përgjithshme dhe Prokuroria e Posaçme, shkëmbim informacioni dhe statistikash

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/ Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela dhe drejtuesi i Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Arben Kraja, zyrtarizuan sot...

Kryeprokurori Çela i kërkon ILD-së nisjen e hetimit të shkeljeve të...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela i ka kërkuar Inspektorit të Lartë të Drejtësisë nisjen e procedurës së inspektimit për hetimin e...

Kryeprokurori Çela në Korçë: Mirëfunksionimi i seksioneve për hetimin e krimit...

TIRANË, 16 tetor/ATSH/ Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela zhvilloi sot një takim me prokurorët e rrethit gjyqësor Korçë, ku theksoi rëndësinë e mirëfunksionimit të seksioneve...

Kryeprokurori Çela në Prokurorinë e Elbasanit: Efikasitet në hetimin e veprave...

TIRANË, 5 tetor/ATSH/ Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela nisi një tur vizitash në 7 prokuroritë kryesore pranë gjykatave të rretheve gjyqësore të vendit, ku janë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA