Ballina Etiketimet BLLOK

Etiketim: BLLOK

Linja 400 kV Shqipëri-Kosovë/ Balluku: Rrit sigurinë energjetike të 2 vendeve,...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku u shpreh se sot kemi vendosur një gur kilometrik në zhvillimin energjetik të Shqipërisë...

Transformohet blloku i banimit në rrugën “Hamdi Çullhaj”, palestër e re...

- Veliaj: Besoni qeverinë dhe bashkinë, si të vetmet autoritete që mbajnë fjalën - TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Pas çerdheve, kopshteve dhe shkollave të reja, banorët...

FOTO/ Veliaj inspekton punimet në bllokun “Enver Preza”, rikonstruktohen 7 rrugë

TIRANË, 22 maj/ATSH/ Një tjetër bllok në zonën e Saukut i është nënshtruar rehabilitimit të plotë. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet...

COVID-19 – Kina mbyll një tjetër qytet

PEKIN, 8 prill /ATSH-ANSA/ - Frika për një valë të dytë të infeksioneve me COVID-19 në Kinë po përqëndrohet aktualisht në provincën veriore të...

FOKUS – Wuhani njofton bllokimin thelbësor të përhapjes së COVID-19

PEKIN, 27 mars /ATSH-ANSA/ - Infeksioni i koronavirusit në Wuhan aktualisht është bllokuar thelbësisht në mënyrë të konsiderueshme, deklaruan sot autoritetet shëndetësore kineze. Ky është...

HOLANDË – Greva e fermerëve shkakton kaos në autostrada

HAGË, 1 tetor /ATSH-DPA/ - Fermerët holandezë shkaktuan kaos të trafikut duke iu drejtuar qytetit të Hagës me traktorë të ngadaltë. ‘’Më shumë se 2...

HONG KONG – Demonstruesit bllokojnë aeroportin

HONG KONG, 2 shtator /ATSH-ANSA/ - Shërbimi i transportit hekurudhor për në aeroportin e Hong Kongut u ndërpre pasi aeroporti u rrethua përsëri nga...

Shkodër, drejt përfundimit rikonstruksioni i bllokut të banimit “Qemal Draçini”

TIRANË, 23 prill/ATSH/ - Rikonstruksioni i plotë i bllokut të banimit në rrugën “Qemal Draçini” në Shkodër është drejt përfundimit të plotë, falë investimit...

GJERMANI – Kaos trafiku në një autostradë për shkak të dëborës

MYNIH, 10 janar /ATSH-DPA/ - Qindra shoferëve u është dashur të kalojnë natën në makinat e tyre, pasi mbetën të bllokuar në një autostradë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA